Wrocław

“Prawdziwa przyjemność ”
Vaffanapoli — recenzja

Vaffanapoli
Nr 62 wśród 1 159 Restauracje (Wrocław)
Opis: Rodzinna knajpka serwująca pizzę neapolitańską i świeże tradycyjne makarony.

Uwielbiam to miejsce! Spokojnie można porównać jakość pizzy do włoskiego oryginału, makarony również godne polecenia. Czuć, że składniki są naprawdę dobrej jakości co przekłada się na smak dań. Obsługa zawsze miła, z uśmiechem na twarzy i luźnym podejściem do gości. Jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Polecam mocno!

Dziękujemy, Julczik

Wyśmienita pizza. Trochę ciasno, stoliki upchnięte jeden przy drugim, ale menu rekompensuje te drobne niedogodności.

Dziękujemy, Ewa_pizzalover

Znakomita neapolitańska pizza, absolutny wrocławski top. Niech was nie przestraszą kolejki, naprawdę warto zaczekać i rozkoszować się pizzą jak spod Wezuwiusza.

Dziękujemy, Tomasz2205
Zrecenzowano 16 września 2019 z urządzeń przenośnych

W miniony piątkowy wieczór postanowiłem odwiedzić wasz lokal po raz pierwszy. Trafiliśmy na dość duży ruch, ale wiadomo piątek. Zamówiliśmy z dziewczyna dwa drinki i dwie pizzę. Co do drinków alkoholu było na tyle dużo, ze nie dało się tego pić. Czułem jakbym conajmniej pił czystą. Pizza przyszła letnia, ciasto było gumowe i spalone od spodu. Mimo dobrze dobranych kompozycji smakowych, smak zaburzała gorycz zwęglonego ciasta. Na minus również brak noża do pizzy. Zwykłymi nożami po prostu się męczyliśmy.
Takie dni mogą się zdarzać, lecz czytając inne opinie innych klientów mogę zauważyć, że to nie pierwszy raz gdy pizza przychodzi spalona. Mój błąd za zbyt późne zgłębienie się w komentarze. Szkoda, bo w wystroju zakochałem się na wejściu, lecz sama pizza nie kusi na ponowne odwiedzenie. :(

1  Dziękujemy, Maciejooooos
Zrecenzowano 6 września 2019

Skuszony mnogością oczekujących klientów przed wejściem - dzikie tłumy - myślę będzie pysznie i po włosku.
Przystawka - deska włoskich wędlin i serów - jakość średnia - smak jak z tygodnia włoskiego w Lidlu - ser - jeden rodzaj - biednie- no dobrze - oczekuje na pizze - Jest !!- dziwnie blada - chrupkość zerowa - ciasto ciągnące się - niedopieczone ? zmartwiona kelnerka - biegnie sprawdzić czy wszystko z nią ok - wraca po chwili - Tak - proszę pana ta Pizza jest dobra - wcześniej odłożyłem na nią serwetkę i nożyk do ciecia - może jednak ją pan zje - bo jest dobra- Buhahahah - prawie spadłem z krzesła -
Drodzy miłośnicy pizzy - nie polecam - chcecie dobrej pizzy z włoskimi składnikami - polecam Si - przy dworcu -Buon appetito

Dziękujemy, Zaranus

Vaffanapoli — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Vaffanapoli? Podziel się wrażeniami!