“Una deliziosa pizza”
Vaffanapoli — recenzja

Vaffanapoli
Nr 61 wśród 1 157 Restauracje (Wrocław)
Opis: Rodzinna knajpka serwująca pizzę neapolitańską i świeże tradycyjne makarony.
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

O jaaa! Taka na cieniutkim cieście, z pyszną szynką i smacznym serem - pizza cudowna. Miejsce marzeń, gdzie subtelnie uczy się nasz naród jak jest pizze z oliwą która jest za free a nie z sosem czosnkowym, który można tam oczywiście zakupić za 100 PLN - szanuję bardzo. Wystrój, atmosfera i to tętniące życiem miejsce jest całkowicie dla mnie <3 To nie mój ostatni raz jak tam jestem, to pewne!

Dziękujemy, 54karolinach

Zrecenzowano 2 września 2019

Zachęceni przez znajomego postanowiliśmy skorzystać z ogródka przed lokalem, jeden stolik jest zajęty, pozostałe wolne. Po długim braku zainteresowania kelnerki poirytowani goście z sąsiedniego stolika pytają o menu. Okazuje się, że ogródek jeszcze nie jest otwarty. Skąd klient ma o tym wiedzieć? Ignorancja obsługi? A może to celowe zachowanie wynikające z nazwy lokalu. Jednak nie wszyscy znają język Włoski.
W lokalu kelner już obsługuje stolik i udaje się złożyć zamówienie. Gorący dzień a na zamówione napoje musimy czekać prawie tyle co na pizze.
Trzeba swoje odczekać, jasna sprawa.
W lokalu, jak to ostatnio modne, muzyka nie pozwala słyszeć się nawzajem. Czytając menu kolejny raz docieramy do drobnego druku o alergenach. Czytamy do końca (zdjęcie tekstu załączone). Wokół rodziny z dziećmi, niektóre zapewne umieją czytać. Zaskakuje nas, że tekst musiał być przemyślany, zatwierdzony do druku i jest oferowany w miejscu publicznym dla gości w każdym wieku. Miało być ‘cool’? Jest niesmaczne.

2  Dziękujemy, prureg
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Doskonale, jedno z najlepszych miejsc na pizzę we Wrocławiu. Miła i rzeczowa obsługa. Byliśmy tuż przed zamknięciem i zostaliśmy obsluzeni w 100 procentach

Dziękujemy, piotrl700
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Wyśmienita pizza, którą jedząc można poczuć się jak w samym Neapolu. Na plus również obsługa i klimat panujący w lokalu.

Dziękujemy, Adrian K
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszka pizza, polecam ;) mila, wyluzowana obsluga ;) lemoniada sezonowa- pomaranczowa godna, lokal calkiem spory ale pizza przyszla szybko

Dziękujemy, martadR2708TM

Vaffanapoli — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Vaffanapoli? Podziel się wrażeniami!