“Tu zjesz świetną pizzę i napijesz się dobrego piwa”
Vaffanapoli — recenzja

Vaffanapoli
Nr 114 wśród 948 Restauracje (Wrocław)
Opis: Rodzinna knajpka serwująca pizzę neapolitańską i świeże tradycyjne makarony.
Zrecenzowano 20 listopada 2017

Bardzo dobra pizza, jedna z najlepszych we Wrocławiu, świetne cienkie ciasto i podkręconymi brzegami, dobrze skomponowane składniki. Brak zastrzeżeń. Do tego bardzo dobre piwo.

Dziękujemy, patryk_rie

Zrecenzowano 7 listopada 2017

Polecam. Wystrój jak u Włocha: skąpy i o to chodzi. Świetna lokalizacja! Pizza doskonała!!! Czekanie na stolik Cię przeraża? Pizza wszystko wynagrodzi:-) polecam. To świetne miejsce we Wrocławiu:-)

1  Dziękujemy, Małgorzata C
Zrecenzowano 22 października 2017 z urządzeń przenośnych

Szczerze to nie rozumiem złych opinii pod tytułem "czekaliśmy 30min na stolik" itp. itd. W każdej dobrej knajpie niestety, ale trzeba poczekać. W przypadku tej knajpy wcale się nie dziwię i naprawdę warto poczekać. Można usiąść przy barze i w tym czasie zamiast narzekać proponuję napić się piwa :)
Nam się udało i czekaliśmy jakieś 10min na stolik, potem 30-40min na podanie dania, ale obsługa od razu o tym informuje więc dla nas wszystko było ok.
Wybraliśmy oczywiście pizze. Wybór padł na diabelską i prosciutto. Chciałem wybrać usta andżeliny, ale kelner odradził mówiąc, że ta pizza jest naprawdę tak ostra, że nie da się jej jeść. Diabelska była idealna, ostra, ale przy tej ostrości czuć było resztę składników. Składniki są najwyższej jakości. Fantastyczne pomidory, rewelacyjna mozzarella, włosie salami oraz szynka. Naprawdę poezja. Przy rucoli nie czuć goryczy, a orzechowy smak, co potwierdza jakość. Na koniec ciasto, które jest idealne. Cieniutkie, rozpływające się w ustach.
Ceny pizz w przedziale od jakiś 20zł do 38zł.
Dodatkowo na duże uznanie zasługuje obsługa. Kelnerzy bardzo mili, uśmiechnięci, potrafią żartować, doradzić, tworzą miłą atmosferę.

Zdecydowanie polecam!

2  Dziękujemy, Tomasz M
Zrecenzowano 14 października 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajny klimat, smaczne jedzenie, przemiła i pomocną obsługa :) fajnie ,że znaleźliśmy miejsce gdzie oprócz smacznego jedzenia można miło spędzić czas:)

1  Dziękujemy, Karolina J
Zrecenzowano 12 października 2017 z urządzeń przenośnych

Na poczatek dlugie czekanie w kolejce po stolik. Bo przeciez to miejsce nawet nie podaje nr telefonu. Nie ma opcji po prostu zadzwonic i zarezerwowac. Ale niech bedzie...skoro ma byc takie pyszne jedzenie. Obsluga bez zarzutu. Staraja sie jak mogą. A potem wielkie rozczarowanie. Pizza, ktora ani za grosz nie jest cienka i chrupiaca. Jest tylko cienka. Gumowe ciasto i dodatki bez szału. Przykladowo pizza w Siesta Trattoria bije ich na glowe. Tak wiec szkoda czasu i kasy.

Dziękujemy, Justyna P

Vaffanapoli — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Vaffanapoli? Podziel się wrażeniami!