“Sucha jajecznica ”
Etno Cafe Wrocław 101 — recenzja

Etno Cafe Wrocław 101
Nr 608 wśród 1 154 Restauracje (Wrocław)
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Przyszlismy na śniadanie skuszeni dobrymi opiniami. Jajecznica niestety była bardzo sucha, pieczywo sałatka i mrożona kawa pyszne.

Dziękujemy, norberts273

Zrecenzowano 9 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bywam w Etno bardzo często, pyszna kawa, bardzo dobre śniadanka i miła obsługa. Polecam na kawkę, spotkanie biznesowe czy śniadanie na mieście.

Dziękujemy, Paulany100
Zrecenzowano 23 lipca 2019

Lokalizacja na medal - blisko dworzec i węzeł przesiadkowy. Super miejsce na poranne spotkanie i miłe śniadanie z przyjaciółmi. Kawa dobra, przynajmniej nam smakowała, choć oczywiście gusta są różne. Plus za możliwość kawy z mlekiem bezlaktozowym. Wnętrze miłe dla oka.

Dziękujemy, zofia k
Zrecenzowano 15 stycznia 2019

Spoko miejscówka na poranne spotkanie z kumplem przed pracą, blisko węzła przesiadkowego, a zdecydowanie przyjemniej jak w maku - choć z drugiej strony cenowo już mniej atrakcyjnie. Coś za coś.

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, kacper2077
Zrecenzowano 17 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Jest grubo ale w sumie to byłem w lepszych miejscach. Kawa lekko kwaśnawa, ale pingwinom smakuje. Ogólnie jak ktoś lubi to polecam

Termin wizyty: listopad 2018
1  Dziękujemy, mikolajczakmaciej

Etno Cafe Wrocław 101 — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Etno Cafe Wrocław 101? Podziel się wrażeniami!