Muzeum Gry i Komputery Minionej Ery (Muzeum Gier)
Polecam

Wizyta super i na pewno wrócę tam jeszcze nie raz. Co prawda niektóre gry nie działały, ale nie... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
Sebastian R
Podróż do dzieciństwa

Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019
dominikaa629

Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dobra zabawa dla osób z rocznika 1990 i starszych. Dzieci raczej nie wiedzą o co chodzi. Za 20 zł można zagrać na dowolnych maszynach bez ograniczeń czasowych

Dziękujemy, dominikaa629
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

To nowe i fajne muzeum we Wrocławiu. WIdzę, że już ma fajen oceny na Trip Advisor, zasłużenie. Oznaczenia w muzeum mogłyby być lepsze, ale i tak jest super.

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2019
Dziękujemy, agmaxa
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Świetne miejsce! Przypomniały mi się moje młode lata. To nie jest tylko muzeum, to coś więcej. Oprócz eksponatów mnóstwo kultowych gier, w które można zagrać. Dzieciaki z początku nie bardzo wiedziały co i jak, ale już po chwili opanowały przestarzałe technologie i świetnie się bawiły. My z żoną zresztą też. Wieku szacunek dla twórców tego muzeum.

Dziękujemy, arturoxp2018
Zrecenzowano: 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ciężko jest przywołać mi sobie miejsce, które tak bardzo ożywiło moją gamerską część osobowości. Dużo gier i platform z dosłownie każdej epoki, zróżnicowanie tytułów jest ogromne. Można spędzić naprawdę długi czas ani i nie nudzić się nawet przez chwilę.

1  Dziękujemy, jonatanrog
Zrecenzowano: 6 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zawsze fajnie odwiedzić takie miejsca, dużo wspomnień :)
Praktycznie w każdą grę można zagrać!
Polecam

Dziękujemy, karolina_k04