Muzeum Gry i Komputery Minionej Ery (Muzeum Gier)
Otwarte dzisiaj: Zamknięte
Polecam

Wizyta super i na pewno wrócę tam jeszcze nie raz. Co prawda niektóre gry nie działały, ale nie... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 5 dni temu
Sebastian R
Świetnie spędzony czas

Bawiłem się fantastycznie przez trzy godziny, tak samo zresztą jak moja pięcioletnia córka... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 1 września 2019
Balcman

Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

To nowe i fajne muzeum we Wrocławiu. WIdzę, że już ma fajen oceny na Trip Advisor, zasłużenie. Oznaczenia w muzeum mogłyby być lepsze, ale i tak jest super.

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2019
Dziękujemy, agmaxa
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Świetne miejsce! Przypomniały mi się moje młode lata. To nie jest tylko muzeum, to coś więcej. Oprócz eksponatów mnóstwo kultowych gier, w które można zagrać. Dzieciaki z początku nie bardzo wiedziały co i jak, ale już po chwili opanowały przestarzałe technologie i świetnie się bawiły. My z żoną zresztą też. Wieku szacunek dla twórców tego muzeum.

Dziękujemy, arturoxp2018
Zrecenzowano: 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ciężko jest przywołać mi sobie miejsce, które tak bardzo ożywiło moją gamerską część osobowości. Dużo gier i platform z dosłownie każdej epoki, zróżnicowanie tytułów jest ogromne. Można spędzić naprawdę długi czas ani i nie nudzić się nawet przez chwilę.

1  Dziękujemy, jonatanrog
Zrecenzowano: 6 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zawsze fajnie odwiedzić takie miejsca, dużo wspomnień :)
Praktycznie w każdą grę można zagrać!
Polecam

Dziękujemy, karolina_k04
Zrecenzowano: 22 lipca 2019

Pierwsze na co warto zwrócić uwagę to sama organizacja muzeum. Eksponaty są zorganizowane w pewnego rodzaju "korytarz" co ułatwia zwiedzanie, możemy sobie spokojnie obejrzeć wszystko po kolei. Atmosfera naprawdę mega pozytywna, zwłaszcza kiedy słyszysz jak ludzie obok ekscytują się kolejnym poziomem gry, który właśnie ukończyli, albo... właśnie po raz kolejny przegrali :D. Część gier jest wieloosobowa więc warto wpaść ze znajomymi/rodziną. Pobyt wywołał wspomnienia (gry w które grałem jeszcze na systemie DOS, słynny Duck Hunt czy Contra), ale nowym doznaniem była też możliwość zagrania w gry na automatach, z których nigdy wcześniej nie miałem okazji korzystać. Teraz rozumiem dlaczego ludzie spędzali przy nich tyle czasu... Warto też zaznaczyć, że obsługa jest bardzo miła :)

Dziękujemy, Tomasz N