“Polecam ”
Pizzeria Si — recenzja

Pizzeria Si
Nr 7 wśród 29 Szybkie posiłki (Wrocław)
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Szybko i smacznie, a do tego w rozsądnej cenie. Dla fanów pizzy, na plus różne rodzaje oliwy i szybka obsługa.

Dziękujemy, berolu

Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam, bardzo dobra pizza. Dobre sałatki, czas oczekiwania około 20 minut. Też można wziąć na wynos.

Dziękujemy, julia_poland
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Naprawdę bardzo gorąco polecam Pizzerię Si we Wrocławiu. Pizza bardzo smaczna, pieczona w piecu opalanym drewnem co dodaje jej wyjątkowych walorów smakowych. Ciasto puszyste i chrupiące jednoczesne. Przeurocze miejsce praktycznie w niedalekiej odległości od Dworca Głównego. Dla niektórych minusem lokalu może być fakt, że pizzę dostaje się na drewnianej desce więc z założenia jest ona dla jednej osoby (nie ma talerzy). Co do cen, to wszystko jest kwestia podejścia, ponieważ dla jednych może być ona nieco zawyżona co do wielkości pizzy (ale przecież liczy się jakoś a nie ilość).

Dziękujemy, aleksandraw587
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019

Przepyszna pizza ,czas oczekiwania rekompensuje tak dobre ciasto,które zawsze polewam do woli oliwą( są różne smaki)Polecam

Dziękujemy, Halina D
Zrecenzowano 14 czerwca 2019

Jedna z lepszych pizz jakie mozna zjesc we Wroclawiu, 10 min od runku w klimatycznym nasypie kolejowym. Zawsze kolejki swiadcza o stabilnej jakosci.
Polecam

Dziękujemy, Marcin P

Pizzeria Si — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Pizzeria Si? Podziel się wrażeniami!