“Lody”
Krasnolód — recenzja

Krasnolód
Nr 107 wśród 1 152 Restauracje (Wrocław)
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne! Aperol idealnie odwzorowany. Obsługa miła, kompetentna, wie co sprzedaje. Pomoc przy wyborze smaku, możliwość spróbowani ich przed kupnem. Mały, klimatyzowany lokal w dobrym guście. Mimo, że to „tylko” lody tutaj warto się na nie wybrać.

Dziękujemy, 660emiliab

Zrecenzowano 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zakochałam się całkowicie w tych lodach! Ta konsystencja, ten wybór smaków, codziennie dwa inne smaki dnia do wyboru oprócz tych stałych. Mój ulubiony to pistacja <3

Dziękujemy, 54karolinach
Zrecenzowano 17 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Uwielbiam. Uwielbiam. Kilka smaków A każdy obłęd. Nigdy się nie zawiodłam. Obsługa bardzo sympatyczna.

Dziękujemy, tkm24Zgorzelec
Zrecenzowano 13 lipca 2019

belgijska czekolada naprawdę wymiata, w dobie co drugich lodów "naturalnych" te naprawdę dają radę, polecam !

Dziękujemy, Marcin P
Zrecenzowano 16 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobra czekolada belgijska i sorbet truskawkowy. Sympatyczna obsługa. Plus za dłuższe godziny otwarcia ( do 22!).

Dziękujemy, 218joannam

Krasnolód — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Krasnolód? Podziel się wrażeniami!