“Najlepszy ramen”
Panda Ramen — recenzja

Panda Ramen
Nr 212 wśród 1 158 Restauracje (Wrocław)
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jest to na pewno najlepszy ramen jaki kiedykolwiek jadłam. Smak bulionu nieziemski i nie chemiczny co często się zdarza niestety. Odpowiednia ilość dodatków, po prostu wspaniała zupa. Jeśli ramen to tylko tam. I bardzo mi się podobało to że ramen się samemu komponuje. To rozwiązanie z kartka i ołówkiem jest świetne. Nieraz mi tego brakowało w restauracjach że nie można samemu wybierać sobie dodatków i komponować dania pod siebie (szczególnie pizzy lub właśnie ramenu). Dlatego to rozwiązanie dla mnie jest genialne. Tym lepiej jadło się zupę skomponowana przez siebie. Polecam.

Dziękujemy, Joanna0716

Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Mała restauracja z ładnym ,spokojnym wnętrzem.Bardzo duża wiedza Kelnerska (miłe&pomocne Panie).
Ramen komponujesz sam pod siebie ,bardzo fajna opcja .Pierożki z kurczakiem obłędne. Jeżeli chodzi o ceny to według mnie TANIO:)
Polecam !:)
Japońskie piwka 10 zł !

Dziękujemy, Artur B
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ramen komponuje się samodzielnie. Moje pierwsze zerknięcie się z tą potrawa bardzo pozytywne. Dużo ludzi, cały czas ruch i rezerwacje. Wystrój i miejsce takie sobie ale na „zjeść i wyjść” jest ok
Miła obsługa. Polecam

Dziękujemy, 638teresak
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ramen mało wyrazisty. Makaron srednio smaczny. Jedyny plus to można samemu dobrac skladniki. Sa lepsze miejsca z ramenem. Obsługa bardzo miła. Ceny przystępne.

Dziękujemy, 590ewap
Zrecenzowano 29 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

No taki rosołek, z ramenem to jakoś superdużo wspólnego nie miało, „Panda na diecie” to w zadzie rosol z kury podany z sucha piersią z kurczaka. Widać ze kompozycje są kompletnie nieprzemyślane, zreszta sam fakt możliwości samodzielnego wyboru składników świadczy trochę o braku wiedzy kucharza w temacie kompozycji ramenu. Nie tedy droga

Dziękujemy, emjoter

Panda Ramen — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Panda Ramen? Podziel się wrażeniami!