“Polecam!”
Baku Lounge — recenzja

Baku Lounge
Zamów online
Nr 278 wśród 1 155 Restauracje (Wrocław)
Opis: "Wyróżnia nas tradycyjne podejście do przygotowywania potraw kuchni tureckiej i azerbejdżański jak i również do jej receptur. Dbamy o to aby nasi klienci szybko stali się wielbicielami bliskowschodnich specjałów. Menu, pełne jest przekąsek, dań wegetariańskich i potraw z grilla od których trudno się oderwać . Jesteśmy otwarci dla naszych Klientów 7 dni w tygodniu do późnych godzin nocnych.Będąc naszym Gościem, możesz mieć pewność, że znajdziesz coś idealnego dla siebie. Zapraszamy!"

Wspaniałe miejsce, ekstra jedzienie, świetne drinki i wyśmienita atmosfera.
Szisza też super, dużo smaków do wyboru

Dziękujemy, Аня О
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Nadzhafgulu, Управляющий, Baku LoungeOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Zrecenzowano 10 sierpnia 2019

Zamówiliśmy jeden szaszłyk i jeden chleb turecki. Porcje ok, ale obie potrawy jakieś takie "suche" podawane bez sosów, w których można by pitę maczać. Smaki nie zachwycają i w tej cenie można spróbować o wiele ciekawszych orientalnych potraw we Wrocławiu. W dodatku sposób podania na starych drewnianych deskach jest nieporęczny, a w dodatku niehigieniczny. Jeśli chodzi o wystrój i klimat to raczej średnio, ciężko powiedzieć czy to restauracja czy shisha bar, w tle głośne tureckie disco.

Dziękujemy, Adam D
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Nadzhafgulu, Владелец, Baku LoungeOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Zrecenzowano 22 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Tak tragicznego jedzenia nie jadłem do czasu wizyty u nich. Kurczak na parze suchy i twardy jak kamień. Obsługa kiepsko mówiąca po polsku i angielsku, co może spowodować rozbieżności zamówienie, a to co dostaniesz. Płacisz krocie, a ani wielkość porcji, ani jakość posiłku do tego nie pasuje.

Termin wizyty: kwiecień 2019
1  Dziękujemy, Michał M

Zrecenzowano 2 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Wyśmienite potrawy kuchni tureckiej i azerskiej. Shisha arbuzowa godna polecenia. Obsługa bardzo dobra. Polecam wszystkim lubiącym dobrze zjeść i wypić.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, PrzemoZ71

Zrecenzowano 17 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Impreza pracownicza się udała! Duże porcję, miła obsługa, fajna muzyka. A najważniejsze - pyszne jedzenie. Napewno wrócę jeszcze nie raz! Polecam :)

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, Anna O

Baku Lounge — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Baku Lounge? Podziel się wrażeniami!