“Dużo wad”
O Sole Mio — recenzja

O Sole Mio
Nr 165 wśród 1 152 Restauracje (Wrocław)
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

-Oczekiwanie na kartę - 20minut
-Niemiła obsługa
-Poprosilismy o podzielenie rachunku i dowiedzieliśmy się że nie ma takiej możliwości
-Pani upomniała się o napiwek, co nie jest grzecznym zachowaniem
+Jedzenie smaczne i jest to jedyny plus

Dziękujemy, micha_sB6863ZW

Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Na obsługę kelnerska czekaliśmy 20 minut od podania kart, stara beczka z piwem, lasagne nie do zjedzenia, mdła a ser tak twardy i gruby, ze widelec ciężko się wbijał. Sałatki fatalne, stare pieczywo, nieprzyprawione

Dziękujemy, Ansnjs
Zrecenzowano 28 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Nie polecam. Jedna pizza totalnie spalona, w drugiej ciasto praktycznie surowe. Lasagne nie do zjedzenia, ser ciągnący, że nie można przełknąć. Stosunek ceny do jakości masakryczny.

Dziękujemy, adga12
Zrecenzowano 16 lipca 2019

Bardzo kiepskie jedzenie. Zamówiliśmy:
- krem z borowików - nie dało się zjeść, ewidentnie czuć było w zupie mąkę, brak smaku borowików. Oddaliśmy całą porcję.
- saltimbocca ala romana - kompletnie bez smaku,
- grillowane warzywa - za cenę 14 zł dwa kawałki papryki, cztery plasterki cukinii i cztery plastry spalonego bakłażana
- no i pizza (diavola, margarita i prosciutto) - spalona na brzegach i od spodu, ciasto gumowate.
Warto zwrócić na bardzo długi czas oczekiwania, chociaż pewnie gdyby jakość serwowanych potraw była akceptowalna to nie byłoby to problemem.
Według obsługi pizza taka ma być, a zupa jest ok.
Trzeba omijać takie miejsca.

1  Dziękujemy, Rude6
Zrecenzowano 7 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Przejazdem na wrocławskim rynku.
Szybki lunch o 12:00 .
2 zupy i pizza - naprawde świetna zupa rybna, która mogłaby pełnić rolę osobnego dania (pełna smaków i owoców morza )
Jedyny 2 minusy to :
A)obsługa, która raczej pracuje w stylu „tak/nie” jeśli chodzi o obsługe klienta.
B)darcie „mordy” z zaplecza kuchennego pomiedzy obsluga a kuchnia, przy braku jakiej kolwiek muzyki pozostawiam bez komentarza.

Dziękujemy, Vojton2019

O Sole Mio — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w O Sole Mio? Podziel się wrażeniami!