“Bardzo smaczne”
O Sole Mio — recenzja

O Sole Mio
Nr 186 wśród 964 Restauracje (Wrocław)
Zrecenzowano 12 grudnia 2017 z urządzeń przenośnych

Jedzenie bardzo smaczne, obsługa miła, jedyny minus to czas oczekiwania (na samą przystawkę ok 15 min)

Dziękujemy, Natalia K

Zrecenzowano 11 grudnia 2017

To miejsce ma na pewno bardzo duży potencjał, który można by lepiej wykorzystać.
Obsługa od początku była bardzo miła i uprzejma. Kelner Alex zdecydowanie stanął na wysokości zadania, był uważny i dyskretny. Niestety wrażenia w tej sferze zepsuła jedna z Pań, która w połowie naszego posiłku podeszła z pytaniem czy może zabrać pojemniczek z parmezanem... Trochę to rozczarowujące, w piątkowy wieczór, bardzo ruchliwy, w restauracji nie mają wystarczającej liczby podstawowych elementów?
Za pierwszym razem dostałam chłodny makaron, jednak ten błąd bardzo szybko naprawiono i druga wersja była naprawdę rewelacyjna!
Wystrój całkiem przyjemny, nie przytłaczający. Dobre wino, pyszne jedzenie.
Ostatecznie ocena bardzo dobra, kuchnia zdecydowanie na nią zasługuje nawet mimo błędu na starcie :)

Dziękujemy, Anna M
Zrecenzowano 30 listopada 2017 z urządzeń przenośnych

Niestety wszystko średnie. Średnio przytulne wnętrze w barwach i kształtach absolutnie zdewaluowanych. Średnia jakość dań które charakteryzowało brak przypraw i słabe jakościowo składniki. Gnocchi za twarde. Słabe jakościowo mule, brak oliwy w daniach. Makaron dobrze ugotowany ale płaski i bez polotu. Krewetki przegotowane. Risotto smaczne było dopiero po dodaniu oliwy z peperoni i sporej ilości pieprzu! Średni deser natomiast wino - stołowy merlot beznadziejny. Butelka valpolicelli za 120 pln pewnie kosztowała w markecie 4 euro. Jedynie sympatyczna obsługa „jakoś „ ratowała sytuacje

Dziękujemy, PioFeud
Zrecenzowano 13 października 2017 z urządzeń przenośnych

Bylismy tam dziś na obiedzie. Wybraliśmy pizzę i byla dobra ☺ pozytywne zaskoczenie z nastawieniem kelnerów. Pytali czy smakowało, czy może deserek, czy winko, czy doradzić. Za to ogromny plus +++ ☺ polecamy ☺

Dziękujemy, SylwiaD943
Zrecenzowano 1 października 2017 z urządzeń przenośnych

O gustach się nie dyskutuje, najbardziej obiektywne byłoby 3,5 gwiazdki, czyli dobry. Pizza mimo ze włoska, ze ciasto w miarę cienkie (wolałabym cieńsze), jest dość ciężka z powodu ilości dodatków (wg mnie za duzo sera). Tu każdy woli co innego, ja liczyłam na zdecydowanie lżejszą kompozycję:)

Dziękujemy, Magdalena R

O Sole Mio — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w O Sole Mio? Podziel się wrażeniami!