Wrocław
Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel zdobył 1 miejsce w Europie w AC Mariott w 2019 roku , zasługuje na wyróżnienie, jest piękny ,,miła obsługa, pyszne jedzenie . Lokalizacja jest doskonała pokój studio z balkonem , co prawda widok na podwórze ale jest bardzo przyjemnie

Dziękujemy, gosian2013
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: AgnieszkaSzcz, Director of Sales, AC by Marriott WroclawOdpowiedź udzielona 31 sierpnia 2019

Szanowna Pani/ Szanowny Panie,

W imieniu wszystkich pracowników hotelu AC by Marriott dziękuję za tak pozytywną opinię.
Jest nam niezmiernie miło, że nasi goście doceniają nasze dokonania i rekomendują nasze miejsce.
Dziękujemy również za miłe słowa o obsłudze, jedzeniu oraz lokalizacji.
Odnośnie widoków z hotelowych pokoi i balkonów, to mamy ich dość duży wybór, także zachęcamy ponownie do odwiedzenia naszego obiektu.
Z pozdrowieniami
Agnieszka Szczerbaniewicz

Zrecenzowano: 30 lipca 2019

Niezmiennie zachwyca mnie wysoki poziom obsługi w firmach o amerykańskim rodowodzie. Taki właśnie stał się naszym udziałem we wrocławskim AC by Mariott. Dwadzieścia minut po naszym telefonie do hotelu , z prośbą o rezerwację, czekał na nas dostosowany do naszych potrzeb, bardzo ładny i duży pokój, ze spektakularnym tarasem i widokiem na Plac Wolności. Wieczór spędzony na tarasie i poranna kawa, stanowią dodatkową , niespodziewaną przyjemność. Hotel urządzony jest w eleganckim, relaksującym stylu. Pokoje są duże, łóżka wygodne a czystość nie budzi najmniejszych wątpliwości. Odnosi się wrażenie, że drobne problemy zostają rozwiązywane na korzyść gości, bez obciążania ich zbytecznymi komentarzami i pouczeniami. Tak było z poranna kawą, której zabrakło w naszym ekspresie, bo wypiliśmy ja dnia poprzedniego. Zamówiliśmy ją rano przez room service, co niezwłocznie uczyniono, dostarczając zaparzona kawę i jednocześnie dodatkowe porcje do naszego ekspresu. Przede wszystkim jednak chciałbym podkreślić autentyczną życzliwość, z jaką traktowane są dzieci. A pytanie pana z recepcji; czy dzieci są zadowolone z pobytu w hotelu, rozpuszcza serce rodziców jak masło. Sama wiem najlepiej, że dzieci, ze swoim mówiąc eufemistycznie, nieszablonowym zachowaniem, bywają męczące. Tym bardziej doceniam fakt, że są miejsca, w których nie są, cytując klasyka, gośćmi gorszego sortu, a ich potrzeby i samopoczucie dostrzeżone. Nie musi to oznaczać zamiany hotelu w wielki plac zabaw, a jedynie przyjazną atmosferę i zainteresowanie. Lokalizacja znakomita, w samym centrum, ale bez koniecznosci przedzierania się przez tłum. Bardzo polecam!!!!

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoje z przeszklonymi tarasami są na piątym piętrze. Wygodnie może w nich przenocować rodzina z dwójka dzieci.
Dziękujemy, charlotteZet
Zrecenzowano: 24 czerwca 2019

Hotel w pełni spełnił wszelkie oczekiwania. Doskonała lokalizacja. Świetne masaże w SPA, super kuchnia. Jedynie basen i strefa saun dość mała ale to zrozumiałe ze względu na to że hotel stoi w centrum miasta. Blisko na wszystkie atrakcje. Pokoje czyste, przestronne i ładnie urządzone. Gorąco polecam.

Termin pobytu: maj 2019
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Aneta D
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MartaS8621, Director of Sales, AC by Marriott WroclawOdpowiedź udzielona 2 lipca 2019

Droga Aneta D,
dziękujemy za pozytywną opinię, cieszymy się, że nasz lifestylowy hotel spełnił Pani oczekiwania.
Pozdrawiam,

Zrecenzowano: 3 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel posiada bardzo przestronne pokoje, czyste i ładne. Jedyny minus to dość słabe ciśnienie wody pod prysznicem. W SPA korzystaliśmy z masażu, który był naprawdę rewelacyjny - warto skorzystać. Jedyny minus to obsługa restauracyjna a raczej długość oczekiwania na posiłki - 1,5 h na rosół i prawie 2 godziny na danie główne przy 4 zajętych stolikach na sali. Pomimo tego myśle ze jeszcze nie raz odwiedzimy ten hotel.

Dziękujemy, G2713VYannao
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MartaS8621, Director of Sales, AC by Marriott WroclawOdpowiedź udzielona 4 czerwca 2019

Szanowni Państwo,
dziękujemy za opinię. Miło nam, że docenili Państwo komfort pokoi i jakość usługi masażu. Przykro nam, że musieli Państwo czekać na dania. Zapewniam, że dołożyliśmy wszelkich starań, aby taka sytuacja nie powtórzyła się w przyszłości.
Zapraszamy do odwiedzenia AC by Marriott ponownie!

Zrecenzowano: 28 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu w hotelu. Na plus: lokalizacja blisko starówki oraz co było ważne w naszym przypadku blisko Narodowego Forum Muzyki; miła i przydatna obsługa; fajne wnętrza i standard, bardzo dobre śniadania ; na minus: brak podstawowych zestawów podróżnych - w tym przypadku igielnik z nicią. Polecamy ten hotel.

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, JolantaKP
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MartaS8621, Director of Sales, AC by Marriott WroclawOdpowiedź udzielona 30 maja 2019

Droga JolantaKP,
dziękujemy za Pani opinię. Cieszymy się, że doceniła Pani lokalizację hotelu, obsługę oraz design.
Zapraszamy do rezerwacji pobytów w miesiącach letnich w ramach specjalnych promocji dostępnych na naszej stronie.
Pozdrawiam,