Zrecenzowano: 14 kwietnia 2019

Tylko na weekend się zatrzymałam,ale natychmiast Was pokochałam ❤️. Od wejścia czeka darmowa kawa☕️, ogromna wanna - to jest zabawa! Łóżko wygodne, w pokoju czysto, a na dodatek wszędzie jest blisko. Posiłek także zyskał uznanie - przepyszny łosoś był na śniadanie

Termin pobytu: kwiecień 2019
Dziękujemy, Bpoiu
Zrecenzowano: 8 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel mały, ale bardzo zadbany i czysty. Śniadania świeże i pyszne! Ciasta, jajecznica, łosoś na kanapki - wybór nie jest duży, ale każdy znajdzie coś dla siebie. W pokoju wanna, duże łóżko, ładny wystrój -jest przytulny. Bez uwag.

Termin pobytu: marzec 2019
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, XMulan
Zrecenzowano: 3 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Całkiem fajny hotel. Pokój czysty i dość przestronny. Niewielki aneks kuchenny w którym można znaleźć zlew, kuchenka mikrofalowa i czajnik. Okolica cicha i spokojna 20 minut pieszo od rynku. Bardzo dobre śniadania. Parking płatny dodatkowo 35PLN.

Termin pobytu: luty 2019
Dziękujemy, R0b0K
Zrecenzowano: 3 października 2018

Niby przyjemny hotel na pobyt biznesowy pobyt. Pokoje ładne, nowoczesne. Ale... winda , która nie działa i przydział pokoju na 4 piętrze dla osoby z bagażem na tygodniowy pobyt to dziwny pomysł.W razie komplikacji totalny brak pro fesjonalizmu .

Termin pobytu: wrzesień 2018
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, egm12016
Zrecenzowano: 5 września 2018

Od lat marzyłam aby zwiedzić miasto krasnali a w szczególności Pergolę i cudowną multimedialna fontannę.W końcu stał się cud w konkursie wygrałam bilety do Zoo a w innym bilety do Aqua Parku dla całej rodziny.To był doping i niesamowita radość więc zapadła decyzja -jedziemy.Ofertę hotelu znalazłam na Grouponie i Travelist cena była konkurencyjna więc zarezerwowałam .To były cudowne ,niezapomniane 4 dni i już wtedy obiecaliśmy sobie że wrócimy tutaj a jesli Wrocław to ten własnie hotel.
Zacznę od lokalizacji bardzo fajnie położony blisko centrum ale w takim fajnym miejscu ,że nie ma korków aby do niego dojechać.Pokój cudowny czuliśmy się w nim jak królowie na ścianie przy głowie pianka obita więc mięciutko i wygodnie,piękna czyściutka łazienka i rewelacja .bo kuchnia wyposażona w lodówkę,czajnik,mikrofalówkę można było sobie coś samemu przyrządzić.Dużym zaskoczeniem były śniadania niesamowity wybór i jakość a co najważniejsze pozycję dla dzieci i jak dla mnie kosmos -podeszła Pani zapytała czy zrobić jajecznicę .Moglismy wybrać każdy taką jak lubi do tego z ilu jajek-bosko.Za parę minut Pani przyniosła pachnąca i gorącą ,lepiej nie mogli trafić ponieważ jesteśmy wielkimi fanami jajecznicy:))) Jogurty Jogobella słuchajcie całe orginalne zamkniete można sobie było wziąśc na później a nie wyliczone jakiś miskach,pysze ciacha kilka rodzajów,owoce ,pyszny sok z automatu - jednym słowem jedzenie bomba.Na recepcji automat z kawą i pyszna gorącą czekolada dostepny całą dobę -ogromny plus.Obsługa niesamowita ,uśmiechnięta bardzo pomocna.Jestesmy mega zadowoleni i jak tylko bedziemy mogli na pewno wrócimy.
Nie byłabym soba gdybym nie wspomniała że Zoo rewelacja,fontanna -mistrzostwo świata,aqua park -bajka jednym słowem Wrocław -kochamy Cie ach i jeszcze rejs statkiem ,most Tumski i cała reszta :))

Wskazówka dotycząca pokoi: Usytuowanie hotelu (stoi bokiem do ulicy) że z jednej jak i z drugiej strony pokoje są super nie przeszkadza ruch uliczny .
Termin pobytu: maj 2018
1  Dziękujemy, DorotaG1280