“Słodko”
Lili Caffe — recenzja

Lili Caffe
Nr 59 wśród 61 Kawa i herbata (Wrocław)
Opis: Lili Caffe to coś więcej niż kawiarnia. To centrum spotkań przy kawie i domowych wypiekach. To idealne miejsce na krótką przerwę kawową. To niesamowita frajda dla smakoszy lodów. Tajemnica Lili Caffe kryje się w autorskich przepisach na rewelacyjne ciasta, torty i lody, a przede wszystkim w miłej i profesjonalnej obsłudze, która potrafi dobrać smak deseru do nastroju swoich Gości.
Zrecenzowano 12 września 2019

Desery sporych rozmiarów - uczta dla łasuchów :)))) Obsługa miła i sympatyczna. Kawa pyszna. Polecam

Dziękujemy, piotr296

Zrecenzowano 17 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszna czekolada z piankami, ładne wnętrze, miła obsługa, trzeba było chwile poczekać na kelnera ale to zrozumiałe przy tak dużym ruchu. Nie mam nic do zarzucenia.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, julkakulka56
Zrecenzowano 20 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Faktycznie opinie wcześniejszych gości się potwierdziły również przy naszej wizycie. Porcje deserów są tak ogromne że każda z osób z naszego grona zjadła jedynie 1/3 całości. Całkowicie źle rozegranie ze strony lokalu. Mogłyby być mniejsza i w niższych cenach

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, p_a_u_l_a080892
Zrecenzowano 18 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobra kawa. Kawiarnia w centrum. Lokal bardzo przyjemny, o nowoczesnym wystroju i klimatyzowany. Obsługa bardzo dobra.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, pyottrechek
Zrecenzowano 20 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Desery i kawa okropne, obsługa chamska , nie pomoże w niczym , na karty musieliśmy czekać Ok 10 min bo nikt nie podchodził , tak samo z płaceniem , olewają po całości

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, KarolinaS2334

Lili Caffe — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Lili Caffe? Podziel się wrażeniami!