“Bardzo snaczne sushi”
Hoshi Sushi — recenzja

Hoshi Sushi
Nr 170 wśród 808 Restauracje (Wrocław)
Zrecenzowano 20 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Mielismy spory zestaw typu "kolacja dla dwojga".
2 salatki, w zuoy, 8 sajgonek i spory talerz sushi.
Wszystko było bardzo smaczne ale jak bym mial wybierać najslabszy element to bylyby to sajgonki.
Dla nas dwojga taki zestaw był zdecydowanie za duży.
Kelnerka bardzo miła, życzliwa, uśmiechnięta.

Polecam.

Dziękujemy, AndUrn

Zrecenzowano 16 sierpnia 2017

Obsługa w lokalu bardzo miła i pomocna, samo sushi bardzo dobre - jedno z najlepszych we Wrocławiu. Odwiedzę jeszcze nie raz :-)

Dziękujemy, Robert S
Zrecenzowano 14 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Gorąco polecam:) Obsługa super kelnerka bardzo kompetentna wie co z czego itd.wielki plus za grupony:) ale ceny tez Ok:) lokal bardzo przyjemny kameralny.jedzonko wysokiej klasy zastawa super wszystko razem współgra :)polecam jedyny minus ze na zewnątrz nie ma możliwości zjedzenia ale można zamówić na wynos.ja jestem jak najbardziej na tak!!!!!

Dziękujemy, iwomat
Zrecenzowano 10 sierpnia 2017

Dobre sushi w kameralnym lokalu. Miła atmosfera, dobre jedzenie, czysto, pachnąco. Słaby dojazd, popołudniu i wieczorem brak możliwości parkingowych.

Dziękujemy, MSZ_Citizen
Zrecenzowano 9 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Hoshi sushi to mała restauracja znajdująca się w okolicach Muzeum Wspòłczesnego. Z centrum można tu dojechać w zaledwie kilka minut. W środku znajdują się 3 stolili kilkuosobowe oraz miejsca przy barze. Wystròj elegancki, dość prosty, co nadaje przyejmnego klimatu. Obsługa prezentuje bardzo wysoki poziom. Jeśli chodzi o czas oczekiwania, to jest to ok. 30 min. Biorąc pod uwagę jakość dań, nie jest to zbyt długo, a poza tym każdy niezależnie od zamòwienia dostaje przystawkę na pierwszy głód. Jedzenie przepyszne I przepiękne. Za kolację z winem dla 7 osób (2 duże zestawy, 3 zupy, 3 desery, 3 karafki wina I zieloną herbatę) zapłaciliśmy ok. 450 zł, także ceny zdają się być przystępne. Polecam zrobić rezerwację stolika. Miejsce zasługuje na 6. :)

Dziękujemy, Karolina Ż

Hoshi Sushi — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Hoshi Sushi? Podziel się wrażeniami!