A w tv "Wilk i zając":)

Plusy: wystrój i związany z tym klimat czasów słusznie minionych:) Neutralnie: skomplikowany układ... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
awarra1
Toruń, Polska
wieczorkiem...

Zrecenzowano: 15 grudnia 2018
Tomasz C

Zrecenzowano: 16 czerwca 2019

Największy minus to obsługa. 30 min. oczekiwania, jak ktoś podejdzie, zamówione piwo podane po kolejnej interwencji. Obsługująca nas kelnerka rzuciła kuflem o stół i była bardzo niemiła, wręcz chamska. To była środa, w lokalu było mało osób. Kelnerzy stali i rozmawiali, nie zwracali uwagi na gości. Szczerze mówić nigdy się z czymś takim nie spotkałam.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, Amelia1375
Zrecenzowano: 15 grudnia 2018

Spędziliśmy w miłym gronie sobotni wieczór. Wystrój jest niepowtarzalny, dawne czasy PRL-u. Na dobrą muzykę zdecydowanie za mało miejsca...

Termin skorzystania z atrakcji: grudzień 2018
1  Dziękujemy, Tomasz C
Zrecenzowano: 9 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Każdy znajdzie coś dla siebie. Pogubić idzie się w tym lokalu :)
Bardzo miała obsluga. Dobry alkohol. Sala dla palących. Nic mi więcej do szczęścia nie było potrzebne. Jak najbardziej polecam !!! :)

Termin skorzystania z atrakcji: grudzień 2018
Dziękujemy, 739karola
Zrecenzowano: 28 października 2018

Dobry lokal na koleżeńskie spotkanie przy piwie. Lokal w wystroju z okresu PRL-u. Wybraliśmy stoliki w "ogródku" lokalu położonym na wrocławskim rynku. Miła i szybka obsługa, duży wybór napoi i dobra lokalizacja. Polecam.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
Dziękujemy, Zdzichu1947
Zrecenzowano: 30 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Barszcz czerwony w szklance jest robiony z papierka, a krokiety kupię. Dramat.
Lokal dobry do spożywania trunków, ale niezjadliwa kuchnia.

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2018
Dziękujemy, antekkubiak2991