“Great pizza”

Pizzeria Bube Antoniego
Nr 410 wśród 964 Restauracje (Wrocław)
Zrecenzowano 26 grudnia 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie, Miałem przyjemność jeść tam juz kilka razy i za każdym razem zamawiam coś innego.

Pizza, sałatki i makarony.... wszystko pyszne

Naprawdę jeśli ktoś chce zjeść dobre jedzenie to śmiało.

Dziękujemy, Magda J

Zrecenzowano 6 września 2017

Uwielbiam pizzę w stylu milanese, a w Bube jest dokładnie taka, jaką kocham - ciasto cieniutkie jak kartka papieru, chrupiące i przede wszystkim smaczne, nie to co drożdżowe placki z sieciówek. Sos pomidorowy smakuje prawdziwymi włoskimi pomidorami. Zaglądam tam regularnie mimo wpadek, które jednak się lokalowi zdarzają - raz sos pomidorowy był ostry jak samo piekło, mimo że kelnerka zapewniała mnie, że w recepturze nic się nie zmieniło, innym razem po długim oczekiwaniu poinformowano mnie, że kucharzowi nie wyszła (?!) moja pizza, a skończyły im się składniki i muszę zamówić z czymś innym. Lokal niestety nie ma klimatyzacji, więc w upały pozostawał ogródek na ulicy. Ogółem daję maksymalną ocenę za jedzenie i średnią za obsługę z nadzieją, że następnym razem gdy zajrzę wszystko będzie w porządku :)

Dziękujemy, Kobalamina
Zrecenzowano 4 sierpnia 2017

Obsługa w lokalu jest niekompetentna (z właścicielem na czele), na pizzę czeka się bardzo długo (prawię godzinę, podczas gdy w lokalu było jakieś 10 osób) - ciekawa polityka robienia pizzy na wynos, podczas gdy klienci przy stolikach czekają. W środku nie ma klimatyzacji, więc nie da się wysiedzieć podczas upałów. Pizza smaczna, ale taką samą można mieć w innych miejscach, bez zbędnego czekania i użerania się z niemiłą obsługą. Niestety w tym lokalu obsługa klienta jest na poziomie poprzedniego ustroju. Sam lokal też nie zachwyca, nie jest to na pewno miejsce, do którego weszłoby się z ulicy. W sumie szkoda....

3  Dziękujemy, inkaaaaa
Zrecenzowano 31 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Reklamuja sie jako prawdziwa włoska pizza ale wyglada na to ze nigdy we wloszech nie byli i pizzy tam nie jedli. Gdybym mial ochote na zupe pomidorowa na placku to zamowil bym zupe pomidorowa na placku a nie pizze buffale. Daje jedna gwiazdke bo nie mozna dac zero

1  Dziękujemy, RafikNa
Zrecenzowano 23 lipca 2017

Dzisiaj z rodziną odwiedziłam to miejsce ze względu na to, że wcześniej byłam na Halera we Wrocławiu a pizza była pyszna. Po dzisiejszej wizycie pozostał okropny niesmak. Obsługa niekompetentna. Dwie Panie kelnerki które się ze sobą nie komunikowały podchodziły i zadawały te same pytania, oprócz nas w lokalu był zajęty jeden stolik a czekaliśmy ponad 30 minut na 3 pizze które dostaliśmy w różnych ostępach czasowych*syn kończył pizzę kiedy ja dopiero swoją otrzymałam! Ciasto okropnie suche, gdy poprosiłam o oliwę z oliwek usłyszałam,że sama sobie mam wziąć a jak się zapytałam jaki to smak, to mi odpowiedziano: a skąd mam wiedzieć proszę sobie powochąć. Zamówiłam pizze z dodatkiem czarnych oliwek, nie otrzymałam ich bo kucharz zapomniał, a na koniec miejsce brudne. Karty menu poklejone, toaleta śmierdząca. NIE POLECAM

Dziękujemy, dareniap

Pizzeria Bube Antoniego — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Pizzeria Bube Antoniego? Podziel się wrażeniami!