“Smaczna pizza i włoski klimat”
Fattoria — recenzja

Fattoria
Zamów online
Nr 163 wśród 1 154 Restauracje (Wrocław)
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Lokal z zewnątrz sprawia wrażenie podrzędnego baru z jedzeniem. Lokalizacja przy głównej ulicy, na parkingu, biorąc pod uwagę wysokość budynku, można powiedzieć że to prawie przyziemie. I to mnie zmyliło. Dopiero gdy koleżanka powiedziała mi, że poleca, postanowiłam spróbować.
Gdy tam byliśmy większość osób to byli włosi, co nadawało miejscu fajny klimat. Zamówiliśmy pizze i włoskie piwo. Nie zawiedliśmy się. Pizza była smaczna, a dodatki były dobrej jakości. Z pewnością nie raz tam jeszcze wrócimy.

Dziękujemy, nomiam

Zrecenzowano 24 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Z narzeczonym przypadkiem trafiliśmy na to miejsce przy okazji zwiedzania Sky Tower.
Miejsce niepozorne a sam lokal malutki , w cieplej atmosferze, około 6 stolików.
Akurat my jesteśmy zwolennikami takiego klimatu restauracji wiec nam to bardzo pasowało ;)
Restauracja prowadzona przez małżeństwo polsko-włoskie.
Czysto , włoska muzyka , włoskie rozmowy dobiegające z kuchni.
Pani przywitała nas bardzo ciepło i serdecznie jak na Włochów przystało :)
Z narzeczonym zamówiliśmy dwie pizze. Obydwie przepyszne !
Jesteśmy ,,koneserami” pizzy i musimy stwierdzić, że ta zajmuje mocne 2 miejsce w naszym szerokim rankingu pizz.
Ciasto idealne , składników tyle ile powinno być , czuć że dobrej jakości , włoskie.
Nie za mało i nie za dużo, tak ze pizza sama w sobie nie zapychala a delektowalismy sie smakiem.
Na deser zjedliśmy tiramisu, które Pani restauracji robiła tego samego dnia.
W życiu nie kosztowalismy tak dobrego tiramisu i czuć ze rodem z Włoch ;)
Polecamy serdecznie.
Na pewno jeszcze tu przyjdziemy !

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, 491aleksandraz
Zrecenzowano 14 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Lokal prowadzony przez małżeństwo włosko-polskie i obiecuje wam, ze ae Wrocławiu lepszej włoskiej kuchni nie zjecie. Lokal jest bardzo malutki ale atmosfera prawdziwie rodzinna. Dania przepyszne i prawdziwie włoskie tak samo jak alkohole i zapewne cała reszta towaru. Wszystko pachnie słonecznymi Włochami a smakuje jak niebo w gębie. Musicie odwiedzić!

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, Jagoda J
Zrecenzowano 24 października 2018 z urządzeń przenośnych

Chociaż na wejściu nie wygląda jak włoska knajpa, to ma fajny klimat i bardzo smaczne jedzenie. Serio dobrze popracować nad wystrojem. Obrusy, może drewniane krzesła, nieco psrzygaszone światło zrobią bardziej nastrojowy klimat.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, 977katarzynad
Zrecenzowano 25 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Tak jak w tytule - makaron przepyszny, bardzo ładnie podany. Pani właścicielka miła, uśmiechnięta, aż przyjemnie czekać na zamówione dania. W knajpce słychać z zaplecza włoski język i muzykę - bardzo klimatycznie, autentycznie i spójnie :) Tiramisu również bardzo dobre, nie odbiega wcale od najlepszych jakich próbowaliśmy we Włoszech. Szczerze polecamy Fattorie i na pewno tu wrócimy! :)

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Grzegorz_Bulat

Fattoria — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Fattoria? Podziel się wrażeniami!