Wrocław

“Smaczne śniadanie w pobliżu dworca głównego”
Folgujemy — recenzja

Folgujemy
Nr 84 wśród 1 159 Restauracje (Wrocław)

Skusilismy się na śniadanie dla dwoje i byliśmy bardzo zadowoleni. Jajka w sosie pomidorowym z czipsami i gofry z boczkiem pychotka! Do tego pyszne kruche ciastka wypiekane na miejscu. Dziękujemy i polecamy!
Jest to dobre miejsce dla Vege! :)

Dziękujemy, Agnieszka S

Przepyszne śniadania w rozsądnych cenach. Miła obsługa, ładne wnętrze. Polecam! My na pewno wrócimy

Dziękujemy, 929ewad
Zrecenzowano 8 września 2019

Byłam na śniadaniu i żałuję. Żałuję wydanych 62 złotych na beznadziejne gumowe gofry z fatalnym sosem i koszmarny zestaw szakszuki. Jedynie herbaty były okej.

Dziękujemy, Elale E
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Śniadanko smaczne zniknęło z talerza w kilka minut. Grzanki z pastą
Obsługa bardzo miła.
Stosunek jakość cena proporcjonalny.
Na pewno odwiedzę jeszcze nie raz.

Dziękujemy, grizzlyyy1996
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Dotarłam tu ze znajomymi z okazji Green. Urban Coffee Marathon. Chociaż nie jestem miłośniczką cold brew, tutaj bardzo mi smakowało. Skusiłyśmy się również na zjedzenie czegoś konkretnego - menu bogate w wege opcje i bardzo smaczne :)

Dziękujemy, Magdalena S

Folgujemy — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Folgujemy? Podziel się wrażeniami!