“Odradzam!”
Folgujemy — recenzja

Folgujemy
Nr 84 wśród 1 158 Restauracje (Wrocław)
Zrecenzowano 8 września 2019

Byłam na śniadaniu i żałuję. Żałuję wydanych 62 złotych na beznadziejne gumowe gofry z fatalnym sosem i koszmarny zestaw szakszuki. Jedynie herbaty były okej.

Dziękujemy, Elale E

Zrecenzowano 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Śniadanko smaczne zniknęło z talerza w kilka minut. Grzanki z pastą
Obsługa bardzo miła.
Stosunek jakość cena proporcjonalny.
Na pewno odwiedzę jeszcze nie raz.

Dziękujemy, grizzlyyy1996
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Dotarłam tu ze znajomymi z okazji Green. Urban Coffee Marathon. Chociaż nie jestem miłośniczką cold brew, tutaj bardzo mi smakowało. Skusiłyśmy się również na zjedzenie czegoś konkretnego - menu bogate w wege opcje i bardzo smaczne :)

Dziękujemy, Magdalena S
Zrecenzowano 8 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Świetne śniadanie od @folgujemy Przywykłem do gofrów podawanych z bekonem i jajkiem sadzonym a tu dla odmiany gofry paleo z pastą z bobu i groszku, sałatą no i jednak z bekonem Cena tego cudeńka to 25zł, co jak na opcję śniadaniową wydaje się ciutkę za dużo. Wiadomo, że nikt nie będzie jadł tego dania codziennie więc raz na jakiś czas można sięgnąć głębiej do kieszeni A uwierzcie mi, że warto bo gofer smakuje świetnie.

Dziękujemy, TheTrumanShow
Zrecenzowano 31 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam smacznie i przyjemnie aby rozpocząć dzień. Naturalne składniki i zdrowe. Dość drogo jak na 2 osoby i na śniadanie, ale warte swojej ceny.

Dziękujemy, Bela1277

Folgujemy — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Folgujemy? Podziel się wrażeniami!