“Smaczne i kolorowe Vege”
Folgujemy — recenzja

Folgujemy
Nr 107 wśród 950 Restauracje (Wrocław)
Zrecenzowano 5 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo miła atmosfera. Dobre menu przystosowane dla kazdego. Mila obsluga i blyskawiczny wrecz serwis. Wybralam sie z przyjaciolmi na sniadanie i nie zawiodlo to miejsce naszych oczekiwan.
Nieopodal siedziala Pani z psem co dla nas rowniez jest duzym plusem :)
Polecam wszystkim!
Bardzo dobra kawa!

Dziękujemy, Nana K

Zrecenzowano 24 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Przytulne miejce z miłą obsługą. Śniadaniowa kanapka wegańska podbiła moje serce wyglądem, smakiem i szybkością wjechania na mój stolik. Szczerze polecam to niepozorne miejce.

Dziękujemy, Krzysztof K
Zrecenzowano 19 czerwca 2018

Na kawę i śniadanko. Smaczne (składniki potraw chyba rzeczywiście z terenu a nie z marketu), nietuzinkowe dania. Kilka minut z dworca.

Dziękujemy, Krzysztofduzy
Zrecenzowano 10 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo przytulne miejsce, ładnie urządzone, jasne. Przemiła i pomocna obsługa, a jedzenie przepyszne. Ładna i czytelna karta dań. Jest kącik dla dzieci, można przyjść z czworonogiem. Piątka z plusem!

Dziękujemy, Ola W
Zrecenzowano 9 czerwca 2018

Bardzo smaczne i niezwykle sycące śniadania, pyszna kawa i przemiła obsługa! Fajnie urządzone wnętrze.

Dziękujemy, Klaudia Ż

Folgujemy — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Folgujemy? Podziel się wrażeniami!