“Bardzo tanio i smacznie”
Miś SC. Bar mleczny — recenzja

Miś SC. Bar mleczny
Nr 219 wśród 1 157 Restauracje (Wrocław)
Zrecenzowano 2 września 2019

Nie wiem, czy kiedykolwiek jadłem tak wiele za tak niewiele, w dodatku smacznie i z tak wielkim wyborem potraw. Skorzystaliśmy z Misia dwukrotnie w czasie naszego rodzinnego wypadu do Wrocławia i było wy-bor-nie!

Dziękujemy, bielawb

Zrecenzowano 24 lipca 2019

Posiłki bez smaku, bez przypraw, rozpaćkane. Mówicie, że tanio, ale jeśli tego nie zjem, to płacę za nic, więc chyba drogo?

Dziękujemy, el_makaroniarz
Zrecenzowano 3 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre, typowo domowe jedzenie. Duży wybór i smacznie. Można się najeść, obiad na ciepło, już za 5zł. Polecam szczerze.

Dziękujemy, Adrian K
Zrecenzowano 24 czerwca 2019

Do baru trafiliśmy zupełnie przypadkiem, gdy chodziliśmy ulicami Wrocławia w poszukiwaniu niedrogie obiadu. Po zajrzeniu w menu zdecydowaliśmy się ustawić w długiej kolejce do kasy. Dietetyczna kuchnia to to nie jest, ale niezwykle smaczna jeśli ktoś jest fanem typowo polskiej kuchni. Dla mnie rewelacja, zamówiłam zupę ogórkową, kompot i kasze jęczmienną z pulpetami w sosie grzybowym oraz dwie surówki i zapłaciłam 15,30. Polecam! Jak będę we Wrocławiu na pewno odwiedzę Bar Mleczny Miś :)

Dziękujemy, Ewa B
Zrecenzowano 20 marca 2019 z urządzeń przenośnych

W Misiu można zjeść obiad za śmiesznie małe pieniądze w związku z czym codziennie są długie kolejki. Dla mnie to wpływa na PRL-owski klimat tego miejsca czego nie uważam za wadę. Jedzenie jest bardzo tanie i za takie pieniądze nie ma co oczekiwać wyszukanych potraw. Trzeba się liczyć np. ze słabym doprawieniem lub rozgotowanym makaronem. Wszystko jednak pozostaje w granicach zjadliwości. Od siebie polecam spróbować zup i produktów typowych dla baru mlecznego- pierogów, kopytek, leniwych.

Termin wizyty: marzec 2019
2  Dziękujemy, woz-p-h

Miś SC. Bar mleczny — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Miś SC. Bar mleczny? Podziel się wrażeniami!