“Mój kandydat do ponownej wizyty.”
Campo Modern Grill — recenzja

Campo Modern Grill
Nr 32 wśród 1 154 Restauracje (Wrocław)

Nie jadłem steka. Próbowałem kilku tapas. Bardzo mi smakowało guakamole. Oprocz tego jadłem tatara był nie zły ale mnie nie zachwycił. Znajomi chwalili steki - po to tu przyszli. Następnym razem i ja spróbuję. Bardrzo dobra obsługa.

Dziękujemy, el_BUZ0

Jedzenie pyszne, jednak wg nas nie trzymają poziomu. Byliśmy 3 razy w odstępie kilku dni i jedno danie podane na różnym (smacznym, ale różnym) poziomie.

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, barbarawV4590HS
Zrecenzowano 1 września 2019

Piękny wystrój, miła obsługa, pyszne jedzenie. Restauracja specjalizuje się w stekach, ale zarówno sałatki, desery, kawa są przepyszne. Byliśmy zadowoleni. Ceny do zaakceptowania.

Dziękujemy, Agnieszka S
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Po zastanowieniu i przeczytaniu opinii, zdecydowaliśmy że dzisiaj zjemy w Campo.
Miał być Tomahowk „medium”, ale ku mojemu rozczarowaniu był bardzo, bardzo dobrze wypieczony aż czarny od spodu.
Zgłosiłem kelnerce problem... włożyła swój nos w mój talerz i stwierdziła że jak na jej oko to jest wystarczająco różowy!!!! Chyba od jej szminki!!!!
...słabo, więcej tam nie zawitam.
Znam kilka innych restauracji we Wrocławiu, gdzie podają lepsze steki i drinki w lepszej atmosferze nie wspominając o cenie!!!!

3  Dziękujemy, 107piotrs
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019

Nie jest to może kuchnia wybitna, ale na pewno bardzo dobra. Potrawy na wysokim poziomie, zarówno w smaku jak i prezentacji. Ceny raczej wysokie. Efektowny, minimalistyczny wystrój wnętrza, ładna i zaciszna część zewnętrzna (dziedziniec budynku OVO), swobodna atmosfera, sprawna obsługa. Miejsce warte odwiedzenia.

1  Dziękujemy, marmyk79

Campo Modern Grill — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Campo Modern Grill? Podziel się wrażeniami!