“Lokal z klasą i świetną muzyką”
Campo Modern Grill — recenzja

Campo Modern Grill
Nr 32 wśród 1 154 Restauracje (Wrocław)
Zrecenzowano 1 września 2019

Piękny wystrój, miła obsługa, pyszne jedzenie. Restauracja specjalizuje się w stekach, ale zarówno sałatki, desery, kawa są przepyszne. Byliśmy zadowoleni. Ceny do zaakceptowania.

Dziękujemy, Agnieszka S

Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Po zastanowieniu i przeczytaniu opinii, zdecydowaliśmy że dzisiaj zjemy w Campo.
Miał być Tomahowk „medium”, ale ku mojemu rozczarowaniu był bardzo, bardzo dobrze wypieczony aż czarny od spodu.
Zgłosiłem kelnerce problem... włożyła swój nos w mój talerz i stwierdziła że jak na jej oko to jest wystarczająco różowy!!!! Chyba od jej szminki!!!!
...słabo, więcej tam nie zawitam.
Znam kilka innych restauracji we Wrocławiu, gdzie podają lepsze steki i drinki w lepszej atmosferze nie wspominając o cenie!!!!

3  Dziękujemy, 107piotrs
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019

Nie jest to może kuchnia wybitna, ale na pewno bardzo dobra. Potrawy na wysokim poziomie, zarówno w smaku jak i prezentacji. Ceny raczej wysokie. Efektowny, minimalistyczny wystrój wnętrza, ładna i zaciszna część zewnętrzna (dziedziniec budynku OVO), swobodna atmosfera, sprawna obsługa. Miejsce warte odwiedzenia.

1  Dziękujemy, marmyk79
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zawsze z chęcią wracam, serwis bez zarzutu, lokalizacja świetna, rzut beretem od hotelu Hilton, nieziemska wołowina! Pyszny siekany tatar, super tapasy. Cudownie rozplywajace się w ustach mięso. Extra coctajle. Czego chcieć więcej? Polecam z całego serca :))

Dziękujemy, zanka89
Zrecenzowano 5 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

To była kolejna wizyta. Miło, smacznie, elegancko i z lekkim zadęciem :). Świetna Sommelierka. Pyszne Prosecco.

Dziękujemy, Marcelina1976

Campo Modern Grill — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Campo Modern Grill? Podziel się wrażeniami!