“Świetna obsluga”

Najlepsze ceny w okresie
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
i 8 dodatkowych witryn!
Park Hotel Diament Wrocław
Miejsce nr 42 wśród 74 hoteli w Wrocławiu
Zrecenzowano 4 października 2017

Jeżeli chodzi o obsługę to na poziomie, gdy rozpatrujemy wnętrze to biednie. Ściany poobijane, prysznic lata 90'te. Kuchnia tragiczna! Zachowanie personelu, śmiechy itp! Jedzenie.... loteria, generalnie zamówić kebaba bardziej się opłaca!

Wskazówka dotycząca pokojów: sprawcie aby wasi pracownicy byli dumni z pracy dla was, a nie musieli się za was wstydzić!
Sprawdź więcej wskazówek dotyczących pokojów
  • Data pobytu: październiku 2017, podróż służbowa
Dziękujemy, Mariusz L
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Marcin O, General Manager, Park Hotel Diament WrocławOdpowiedź udzielona 8 października 2017

Szanowny Panie Mariuszu, bardzo dziękuję za pozostawienie opinii po pobycie w naszym hotelu. Ciesze się niezmiernie, że docenił Pan nasz personel. Jestem po rozmowie z naszym managerem gastronomi który zapewnił mnie, że konsekwencje zostały już wyciągnięte, a podobna sytuacja nie będzie miała już miejsca. Mam nadzieję, że będzie się Pan mógł o tym przekonać osobiście przy najbliższej wizycie. Z wyrazami szacunku, Marcin Olszewski - Dyrektor Hotelu.

Zrecenzowano 2 października 2017 z urządzeń przenośnych

Byliśmy na weekend we Wrocławiu 3osobową rodziną, rekreacyjnie. Krótkie intensywne wycieczki mają to do siebie, że wykańczają pokłady energii zwłaszcza, że we Wrocławiu jest co zwiedzać. Świetnie było nam po intensywnym dniu wrócić do Diamentu. Obsługa była bardzo profesjonalna naszym zdaniem na najwyższym poziomie. Sam pokój był naprawdę bardzo przytulny, czysty i urządzony w fajnym stylu, mogliśmy się odprężyć po podróży i wycieczkach. Najbardziej jednak mile zaskoczył nas bardzo wysoki poziom oferty śniadaniowej. Naprawdę ogromny plus za restaurację, pyszne jedzenie i bardzo szeroka oferta śniadaniowa. Zdecydowanie polecamy ten hotel

Data pobytu: wrześniu 2017, podróż z rodziną
Dziękujemy, Aga C

Szanowna Pani Agnieszko, bardzo dziękuję za pozostawienie tak pozytywnej opinii po pobycie w naszym hotelu. Jest mi niezmiernie miło, że pobyt spełnił Pani oczekiwania. Pozostaje mi tylko zaprosić Państwa ponownie do naszego hotelu. Z wyrazami szacunku, Marcin Olszewski - Dyrektor Hotelu.

Zrecenzowano 15 września 2017

Typowy hotel biznesowy powiedziałabym, my akurat byliśmy z małym dzieckiem, ale wszystko było w porządku, łóżeczko i pościel przygotowana, w restauracji wysokie krzesełko również było. Pokój czysty, wyposażenie typowo hotelowe. Jedyny minus dla nas, to wczesne zamknięcie hotelowego baru wraz z kuchnią, a byliśmy w weekend! Późno wracaliśmy i zanim się położyło dziecko spać, to była już prawie 22:00 i się człowiek robił głodny. Ponieważ w pokoju spało dziecko, nie mogliśmy w nim przebywać (rozmawiać, oglądać tv, zjeść kolację), bo byśmy obudzili dziecko. Ale tak jak ogólnie było wszystko w porządku, śniadanie poprawne, w miarę duży wybór. Personel miły i pomocny.

• Data pobytu: lipcu 2017, podróż z rodziną
Dziękujemy, Agnieszka R
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Marcin O, General Manager, Park Hotel Diament WrocławOdpowiedź udzielona 21 września 2017

Szanowna Pani Agnieszko,
Bardzo dziękuję za podzielenie się opinią po pobycie w naszym hotelu. Jest mi niezmiernie miło, że pobyt spełnił Pani oczekiwania. Ciesze się, że nasz miły i zaangażowany personel oraz czekające w pokoju udogodnienia sprawiły, że wizyta we Wrocławiu pozostanie miłym wspomnieniem. Mam również nadzieję, że przy kolejnej wizycie na dolnym śląsku również wybierze Pani nasz hotel. Z wyrazami szacunku, Marcin Olszewski - Dyrektor Hotelu.

Zrecenzowano 26 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Przesympatyczna obsługa z room Service na bardzo wysokim poziomie w tym anglojęzyczna obsługa. Pokoje przestronne zwłaszcza na czwartym pietrze. Śniadanie smaczne ze sporym wyborem. Na biznesowy pobyt idealny.

Data pobytu: lipcu 2017, podróż służbowa
Dziękujemy, Lukasz N
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Marcin O, General Manager, Park Hotel Diament WrocławOdpowiedź udzielona 7 września 2017

Szanowny Panie Łukaszu, bardzo dziękuję za poświęcony na pozostawienie opinii czas. Jest mi niezmiernie miło, że pobyt się udał. Ciesze się, że docenił Pan nasz zaangażowany personel oraz bogate śniadania oraz pokoje. Mam więc nadzieję, że przy kolejnej wizycie na dolnym śląsku ponownie wybierze Pan nasz hotel. Z wyrazami szacunku, Marcin Olszewski - Dyrektor Hotelu.

Zrecenzowano 15 sierpnia 2017

Mimo, że spędziłam tu jedną noc nie byłam zadowolona z pobytu. Niestety pokój, w którym nocowałam był ciemny i ponury, a oświetlenie w nim jeszcze bardziej pogłębiało ten fakt. Łazienka rodem z lat 90, ale czysto. Kompletnie nie rozumiem 4 gwiazdek. Wyszukiwarka z której korzystałam podpowiadała mi, że hotel jest blisko miejsca, do którego potrzebowałam dostać się rankiem, niestety nie był, więc już nawet lokalizacja dla mnie okazała się fiaskiem. Na szczęście nadrabiała obsługa, pan z restauracji/baru i pani z recepcji przemili i bardzo pomocni.

• Data pobytu: czerwcu 2017, podróż służbowa
Dziękujemy, Aga_Podrozniczka
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Marcin O, General Manager, Park Hotel Diament WrocławOdpowiedź udzielona 22 sierpnia 2017

Szanowna Pani Agnieszko, bardzo dziękuję za czas poświęcony na pozostawienie opinii po pobycie w naszym hotelu. Wystrój naszych pokoi cieszy się bardzo dobrą opinią naszych Gości, podobnie jak nasza lokalizacja. Jest mi niezmiernie przykro, że pobyt nie do końca spełnił Pani oczekiwania. Ciesze się jednak bardzo, że nasza obsługa była dla Pani pomocna i miła. Mam nadzieję, że mimo wszystko wybierze Pani nasz hotel ponownie. Z wyrazami szacunku, Marcin Olszewski - Dyrektor Hotelu.

Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Podróżni przeglądali również te hotele (Wrocław)
w odległości 4,5 km
Campanile Wroclaw Centrum
Campanile Wroclaw Centrum
Nr 38 z 74 w lokalizacji Wrocław
Liczba recenzji: 244
w odległości 7,1 km
Hotel Sleep
Hotel Sleep
Nr 45 z 74 w lokalizacji Wrocław
Liczba recenzji: 45
w odległości 6,5 km
Haston City Hotel
Haston City Hotel
Nr 25 z 74 w lokalizacji Wrocław
Liczba recenzji: 190
w odległości 1,8 km
Boutique Hotel's Wrocław
Boutique Hotel's Wrocław
Nr 32 z 74 w lokalizacji Wrocław
Liczba recenzji: 113
w odległości 4 km
Q Hotel Wroclaw, BW Premier Collection
Q Hotel Wroclaw, BW Premier Coll...
Nr 16 z 74 w lokalizacji Wrocław
Liczba recenzji: 299
w odległości 6,7 km
System Hotel Wroclaw
System Hotel Wroclaw
Nr 65 z 74 w lokalizacji Wrocław
Liczba recenzji: 263
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w Park Hotel Diament Wrocław? Podziel się wrażeniami!

Park Hotel Diament Wrocław — dodatkowe informacje

Adres: Muchoborska 10, Wrocław 54-424, Polska
Lokalizacja: Polska > Polska Południowa > Województwo dolnośląskie > Wrocław
Udogodnienia:
Bar/salon Centrum biznesowe z dostępem do Internetu Centrum fitness z siłownią / salą do ćwiczeń Bezpłatny dostęp do szybkiego Internetu (WiFi) Zwierzęta dozwolone (obiekt przyjazny dla psów / zwierząt) Restauracja Obsługa pokojowa Apartamenty
Styl hotelu:
Miejsce nr 42 wśród 74 hoteli w Wrocławiu
Zakres cen: 136 zł–328 zł (na podstawie średniej ceny za pokój standardowy)
Klasa hotelu:4-gwiazdkowy — Park Hotel Diament Wrocław 4*
Liczba pokoi: 132
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm Hotels.com, Booking.com, TripOnline SA i 5viajes2012 S.L., dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Park Hotel Diament Wrocław. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?