Zrecenzowano: 2 października 2017 z urządzeń przenośnych

Byliśmy na weekend we Wrocławiu 3osobową rodziną, rekreacyjnie. Krótkie intensywne wycieczki mają to do siebie, że wykańczają pokłady energii zwłaszcza, że we Wrocławiu jest co zwiedzać. Świetnie było nam po intensywnym dniu wrócić do Diamentu. Obsługa była bardzo profesjonalna naszym zdaniem na najwyższym poziomie. Sam pokój był naprawdę bardzo przytulny, czysty i urządzony w fajnym stylu, mogliśmy się odprężyć po podróży i wycieczkach. Najbardziej jednak mile zaskoczył nas bardzo wysoki poziom oferty śniadaniowej. Naprawdę ogromny plus za restaurację, pyszne jedzenie i bardzo szeroka oferta śniadaniowa. Zdecydowanie polecamy ten hotel

Termin pobytu: wrzesień 2017
Dziękujemy, Aga C
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Marcin O, General Manager, Park Hotel Diament WrocławOdpowiedź udzielona 8 października 2017

Szanowna Pani Agnieszko, bardzo dziękuję za pozostawienie tak pozytywnej opinii po pobycie w naszym hotelu. Jest mi niezmiernie miło, że pobyt spełnił Pani oczekiwania. Pozostaje mi tylko zaprosić Państwa ponownie do naszego hotelu. Z wyrazami szacunku, Marcin Olszewski - Dyrektor Hotelu.

Zrecenzowano: 15 września 2017

Typowy hotel biznesowy powiedziałabym, my akurat byliśmy z małym dzieckiem, ale wszystko było w porządku, łóżeczko i pościel przygotowana, w restauracji wysokie krzesełko również było. Pokój czysty, wyposażenie typowo hotelowe. Jedyny minus dla nas, to wczesne zamknięcie hotelowego baru wraz z kuchnią, a byliśmy w weekend! Późno wracaliśmy i zanim się położyło dziecko spać, to była już prawie 22:00 i się człowiek robił głodny. Ponieważ w pokoju spało dziecko, nie mogliśmy w nim przebywać (rozmawiać, oglądać tv, zjeść kolację), bo byśmy obudzili dziecko. Ale tak jak ogólnie było wszystko w porządku, śniadanie poprawne, w miarę duży wybór. Personel miły i pomocny.

1  Dziękujemy, Agnieszka R
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Marcin O, General Manager, Park Hotel Diament WrocławOdpowiedź udzielona 21 września 2017

Szanowna Pani Agnieszko,
Bardzo dziękuję za podzielenie się opinią po pobycie w naszym hotelu. Jest mi niezmiernie miło, że pobyt spełnił Pani oczekiwania. Ciesze się, że nasz miły i zaangażowany personel oraz czekające w pokoju udogodnienia sprawiły, że wizyta we Wrocławiu pozostanie miłym wspomnieniem. Mam również nadzieję, że przy kolejnej wizycie na dolnym śląsku również wybierze Pani nasz hotel. Z wyrazami szacunku, Marcin Olszewski - Dyrektor Hotelu.

Zrecenzowano: 26 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Przesympatyczna obsługa z room Service na bardzo wysokim poziomie w tym anglojęzyczna obsługa. Pokoje przestronne zwłaszcza na czwartym pietrze. Śniadanie smaczne ze sporym wyborem. Na biznesowy pobyt idealny.

Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, bushido198x
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Marcin O, General Manager, Park Hotel Diament WrocławOdpowiedź udzielona 7 września 2017

Szanowny Panie Łukaszu, bardzo dziękuję za poświęcony na pozostawienie opinii czas. Jest mi niezmiernie miło, że pobyt się udał. Ciesze się, że docenił Pan nasz zaangażowany personel oraz bogate śniadania oraz pokoje. Mam więc nadzieję, że przy kolejnej wizycie na dolnym śląsku ponownie wybierze Pan nasz hotel. Z wyrazami szacunku, Marcin Olszewski - Dyrektor Hotelu.

Zrecenzowano: 15 sierpnia 2017

Mimo, że spędziłam tu jedną noc nie byłam zadowolona z pobytu. Niestety pokój, w którym nocowałam był ciemny i ponury, a oświetlenie w nim jeszcze bardziej pogłębiało ten fakt. Łazienka rodem z lat 90, ale czysto. Kompletnie nie rozumiem 4 gwiazdek. Wyszukiwarka z której korzystałam podpowiadała mi, że hotel jest blisko miejsca, do którego potrzebowałam dostać się rankiem, niestety nie był, więc już nawet lokalizacja dla mnie okazała się fiaskiem. Na szczęście nadrabiała obsługa, pan z restauracji/baru i pani z recepcji przemili i bardzo pomocni.

Termin pobytu: czerwiec 2017
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Aga_Podrozniczka
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Marcin O, General Manager, Park Hotel Diament WrocławOdpowiedź udzielona 22 sierpnia 2017

Szanowna Pani Agnieszko, bardzo dziękuję za czas poświęcony na pozostawienie opinii po pobycie w naszym hotelu. Wystrój naszych pokoi cieszy się bardzo dobrą opinią naszych Gości, podobnie jak nasza lokalizacja. Jest mi niezmiernie przykro, że pobyt nie do końca spełnił Pani oczekiwania. Ciesze się jednak bardzo, że nasza obsługa była dla Pani pomocna i miła. Mam nadzieję, że mimo wszystko wybierze Pani nasz hotel ponownie. Z wyrazami szacunku, Marcin Olszewski - Dyrektor Hotelu.

Zrecenzowano: 26 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Hotel bardzo ladny,zadbany i czysty. Ogromnym minusem jest śniadanie. Przy pelnym oblozeniu hotelu nie ma miejsc. Personel nie wyrabia się z obsluga gosci. Jak na 4 gwiazdkowy hotel to jest po prostu porażka.

Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, socjoblasco
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Marcin O, General Manager, Park Hotel Diament WrocławOdpowiedź udzielona 1 sierpnia 2017

Szanowny Gościu, bardzo dziękuję za poświęcony czas na pozostawienie opinii po pobycie. Każdą uwagę naszych Gości dokładnie analizujemy i wyciągamy wnioski. Zapewniam, że nie inaczej jest tym razem. Zapewniam również, że podobna sytuacja nie będzie już miała miejsca. Mam nadzieję, że będzie się Pan mógł o tym przekonać osobiście podczas kolejnej wizyty. Z wyrazami szacunku, Marcin Olszewski - Dyrektor Hotelu.