“Śniadanie”
Etno Cafe OVO — recenzja

Etno Cafe OVO
Zamów online
Nr 20 wśród 29 Szybkie posiłki (Wrocław)
Opis: Etno Cafe to kawiarnie, której sercem jest palarnia kawy. To powrót do korzeni, do dbałości o produkt od początku do końca procesu. To znaczy? Wybieramy plantację, sprowadzamy zielone ziarno i wypalamy je we wrocławskiej palarni. Jeśli spytasz Roastera, dopowie, że to… rzemieślniczy proces palenia, mistrzowskie czary mary, by wydobyć z ziarna pierwotny potencjał. Zakochani w kawie, z pełnym młynkiem świeżo palonego ziarna czekamy na Ciebie, by podać Ci pierwszą kawę, kawę do śniadania, tą do sałatki na lunch, do świetnego ciacha i tę wieczorną, aby jeszcze wycisnąć z dnia ostatnią kroplę. Jesteśmy, czekamy. Przyjdziesz? Do zobaczenia. Chcesz zarezerwować stolik? Proszę skontaktować się z nami telefonicznie. Rezerwacje stolika (tego samego dnia) przyjmujemy do godziny 12:00.
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszna kawa, możliwość wyboru mniejszej i większej kwasowości. Chia bez cukru na mleku kokosowym dobre na śniadanie i deser, miła pomocna obsługa. Polecam.

Dziękujemy, 660emiliab

Zrecenzowano 25 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Niestety miałem wątpliwą przyjemność zjedzenia śniadania w tej Etno Cafe i było to najgorsze śniadanie w życiu! Jajecznica fatalna, boczek w jajecznicy - MASAKRA - jakiś kawałek twardej podeszwy, który bałem się zjeść. Obsługa to kolejna porażka. Pani przy barze znudzona i niemiła. Miałem wrażenie, że Pani jest z królewskiej rodziny i na tym miejscu znalazła się za karę. Generalnie - nigdy więcej, pomimo że mam tam jeszcze trzy Vouchery na śniadania - nie skorzystam!

1  Dziękujemy, Piotr Z
Zrecenzowano 27 maja 2019

Bardzo ciekawe miejsce blisko centrum. Pyszna kawa, duży wybór oraz przemiła obsługa. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie!

Dziękujemy, Xardas09
Zrecenzowano 16 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Byłam z chłopakiem na śniadaniu. Spodobało nam się to miejsce i klimat. Bardzo jasny lokal, duże okna z widokiem na ulice, w sam raz na śniadanie czy lunch. Samo jedzenie bardzo pyszne, miła obsługa. W godzinach porannych mieliśmy problem, aby znaleźć wolne miejsce. Niedługą chwilkę czekaliśmy, żeby coś się zwolniło. Ze względu na nieduży lokal, stoliki są blisko siebie. Osobiście nie lubię kiedy ktoś wisi mi nad ramieniem w takim miejscu.. co niestety miało miejsce podczas mojej wizyty, dlatego jest to dla mnie mały minus tego miejsca. Poza tym nie mam zastrzeżeń i polecam ! :)

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, kasiakruk
Zrecenzowano 4 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo przyjemne miejsce. Byliśmy tam dwa dni z rzędu i obsługiwała nas przesympatyczna pani. Dużo opcji bez laktozy/glutenu. Pyszne bajgle z kurczakiem. Myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie :)

Dziękujemy, figasiemiga

Etno Cafe OVO — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Etno Cafe OVO? Podziel się wrażeniami!