Korzystalismy z tych apartamentów kolejny raz.
Apartament 2 osobowy o powierzchni ok 20-25m2. Czysty i ładnie urządzony. Kuchnia wyposażona w kuchenkę, zmywarkę, czajnik. Łazienka z prysznicem, czyste reczniki, suszarka do włosów. W apartamencie dodatkowo było żelazko oraz deska do prasowania.
Bardzo wygodne łóżko!!!
Parking podziemny płatny 30zl. Do parkingu wjadą auta do max 210cm.

Dziękujemy, gregor7810

Bardzo fajna obsługa, nie robiąca żadnych problemów przy prośbie o zmiane apartamentu w naszym przypadku na większy niz zamawialismy. Pokoje czyste, dobrze wyposażone. Apartamentowiec jest w samym centrum, bardzo blisko na rynek, a Galeria handlowa na przeciwko. Polecam

Dziękujemy, Kemal1979
Zrecenzowano: 12 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Apartament sam w sobie przyzwoity i neutralnie urządzony. Wszystko co potrzebne na miejscu. Zaleta jest parking podziemny. Minusem brak działającej telewizji nawet po zgłoszeniu awarii nikt nie umiał tego naprawić. Brak żarówek działających w lampach nocnych. Obsługa w recepcji tez raczej pracuje tam za karę. Położenie ok blisko starego rynku.

Dziękujemy, annabS2014QH
Zrecenzowano: 18 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Apartament (Krawiecka 3) przestronny z dużą łazienką w nowym budynku z garażem podziemnym. Apartament nosi spore ślady użytkowania, brakuje niektórych żarówek. Brak ręcznika lub ścierki w aneksie kuchennym, w łazience suszarka, pralka i tylko duże ręczniki kąpielowe. Brak ręcznika do rąk i do wyjścia z wanny. W weekend głośno. Fajna lokalizacja ok 450 m od Rynku

Termin pobytu: luty 2019
Dziękujemy, AgataW_12
Zrecenzowano: 18 lutego 2019

Zostaliśmy w apartamencie dwie noce. Od razu, przed samym wejściem przywitał nas plac budowy, wszystko dookoła rozkopane, budynek w środku w generalnym remoncie. Jednak postanowiliśmy nie nastawiać się na najgorsze, bo pokój przecież może być okej... Faktycznie, był okej. Wizualnie, było ładnie, schludnie. Ale na tym się niestety pozytywne wrażenia skończyły. Zimno, mimo że grzejniki były włączone na największej mocy przez cały nasz pobyt. Telewizor był raczej tylko dla dekoracji, bo żaden kanał nie odbierał. A w poniedziałek, o 7 rano obudziły nas symfonie wiertarek i walących młotów. Kolejny minus taki, że z kluczami trzeba było piłować do innego budynku, który nie był położony wcale tak blisko apartamentów. Kiedy wspomnieliśmy pani na recepcji o wszystkich niedogodnościach, powiedziała, że nie jesteśmy pierwszymi osobami, które zwróciły na to uwagę. No to skoro nie jesteśmy pierwsi, to może wypadałoby coś z tym zrobić? Oddać apartamenty do użytku, kiedy cały budynek będzie wykończony? Albo chociaż zaznaczyć w ogłoszeniu, że nie ma szansy dłużej pospać przez robotników. Także całokształt - nie polecam.

Termin pobytu: styczeń 2019
Dziękujemy, Ola A