Wrocław
Zrecenzowano: 12 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Apartament sam w sobie przyzwoity i neutralnie urządzony. Wszystko co potrzebne na miejscu. Zaleta jest parking podziemny. Minusem brak działającej telewizji nawet po zgłoszeniu awarii nikt nie umiał tego naprawić. Brak żarówek działających w lampach nocnych. Obsługa w recepcji tez raczej pracuje tam za karę. Położenie ok blisko starego rynku.

Dziękujemy, annabS2014QH
Zrecenzowano: 18 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Apartament (Krawiecka 3) przestronny z dużą łazienką w nowym budynku z garażem podziemnym. Apartament nosi spore ślady użytkowania, brakuje niektórych żarówek. Brak ręcznika lub ścierki w aneksie kuchennym, w łazience suszarka, pralka i tylko duże ręczniki kąpielowe. Brak ręcznika do rąk i do wyjścia z wanny. W weekend głośno. Fajna lokalizacja ok 450 m od Rynku

Termin pobytu: luty 2019
Dziękujemy, AgataW_12
Zrecenzowano: 18 lutego 2019

Zostaliśmy w apartamencie dwie noce. Od razu, przed samym wejściem przywitał nas plac budowy, wszystko dookoła rozkopane, budynek w środku w generalnym remoncie. Jednak postanowiliśmy nie nastawiać się na najgorsze, bo pokój przecież może być okej... Faktycznie, był okej. Wizualnie, było ładnie, schludnie. Ale na tym się niestety pozytywne wrażenia skończyły. Zimno, mimo że grzejniki były włączone na największej mocy przez cały nasz pobyt. Telewizor był raczej tylko dla dekoracji, bo żaden kanał nie odbierał. A w poniedziałek, o 7 rano obudziły nas symfonie wiertarek i walących młotów. Kolejny minus taki, że z kluczami trzeba było piłować do innego budynku, który nie był położony wcale tak blisko apartamentów. Kiedy wspomnieliśmy pani na recepcji o wszystkich niedogodnościach, powiedziała, że nie jesteśmy pierwszymi osobami, które zwróciły na to uwagę. No to skoro nie jesteśmy pierwsi, to może wypadałoby coś z tym zrobić? Oddać apartamenty do użytku, kiedy cały budynek będzie wykończony? Albo chociaż zaznaczyć w ogłoszeniu, że nie ma szansy dłużej pospać przez robotników. Także całokształt - nie polecam.

Termin pobytu: styczeń 2019
Dziękujemy, Ola A
Zrecenzowano: 15 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Rezerwacji dokonałem przez Booking.com. Obiekt był tak opisany, ze wydawalo się iż nocleg będzie na ulicy Krawieckiej 1 a wiec stosunkowo blisko centrum i rynku. Po przybyciu do obiektu okazało się ze nocleg jest w oddalonej o ponad kilometr lokalizacji przy ulicy Dąbrowskiego czyli dalej od rynku.

Po wielogodzinnej podróży po przybyciu o 23 taka niespodziewana „przeprowadzka” jest uciążliwa. Jak się okazało na potwierdzeniu rezerwacji było info iż odbiór kluczy odbywa się na Dąbrowskiego ale nadal widniał na niej adres Krawiecka 1. To mylna informacja której nie było na stronie rezerwacyjnej.

Sam apartament w sumie czysty poprawny ale niestety ręcznik pomprostu brudny. Słabo.
niesmak pozostał.

Kaucja w wysokości 400zl to taka nietypowa forma zabezpieczenia. To założenie ze gościem jest wandal. Wrocław miasto pretendujące do poziomu europejskich perełek a tu takie zaściankowe zachowanie.

Ma się pszczoły ma się miód ma sie dziecima się smród. Ma się apartamenty ma się ryzyko ze czasem ktoś zbije szklankę.

Termin pobytu: luty 2019
Dziękujemy, janjA8437YO
Zrecenzowano: 16 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Apartament na pierwszy rzut oka wydawał się bardzo fajny ! Zaczęło się wszystko tak naprawdę dopiero po powrocie do apartamentu po około 8 godzinach, apartament przez czas 8 godz nie mógł się nagrzać do temperatury 19 stopni gdzie na zewnątrz było - 10 stopni ! Po zameldowaniu awarii na recepcje przyszedł Pan konserwator po około 2 godz oczekiwania który ma przeglądnąć grzejniki i ustalić co jest powodem ze grzejniki nie grzeją i usunąć awarie! Po oględzinach Pana konserwatora okazało się ze jest problem z termostatem i nie jest w stanie nic zrobić i zapewnił mnie ze następnego dnia przyjdzie jego wspólnik i usunie z pewnością usterkę po czym było bardzo ciężko się komunikować bo Pan konserwator rozmawiał tylko w języku Ukraińskim. Pozostało mi więc wieczór spędzić w kurtce przed tv i czekać z nadzieja ze następna dnia usterka będzie usunięta ! W między czasie przez noc dogrzewałem pomieszczenie suszarka do włosów. Następnego dnia o godzinie 8 zjawił się następny Pan konserwator który również rozmawiał tylko w języku Ukraińskim i zapewniał mnie ze w apartamencie jest 23-24 stopnie i grzejniki są bardzo ciepłe po czym został wyproszony z apartamentu ponieważ moja cierpliwość się skończyła ! Zgłosiłem kolejny raz awarie na recepcje i po kilku godzinach dostałem dodatkowy elektryczny grzejnik który musiałem co kilka godz przekazać dla sąsiadów obok którzy również borykali się z takim samym problem. Następna przykra niespodzianka były łóżka na których się nie dało odpocząć ponieważ były tak wysłużone. Kolejna zepsutą rzeczą był prysznic słuchawka była zniszczona i brak ciśnienia wody do zwykłej kąpieli. Byłem bardzo rozczarowany pobytem w tym apartamencie ponieważ nie było możliwości rozmowy z menadżerem a Pani na recepcji nie była upoważniona do odwołania rezerwacji. Byłem zbulwersowany taka obsługa i takim stanem apartamentu i tak naprawdę nikomu nie polecam !! Jedyny plus to dobre położenie.

Termin pobytu: luty 2018
Typ podróży: Podróż służbowa