Zrecenzowano: 26 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Zatrzymaliśmy się w jednym z tych pseudo apartamentów na okres świąteczny, przy próbie odebrania kluczy (godz. 22) obsługa recepcji zarządała od nas opłaty w gotowce pomimo już opłaconego pobytu kartą pare dni wcześniej ( bo nie działa terminal i nie było możliwości dokończyć preautoryzacji) na nasz stanowczy sprzeciw klucze zostały nam wydane z zaproszeniem do stawienia się następnego dnia na rozmowę z kierownikiem. Po dotarciu do apartamentu a w sumie już na klatce schodowej powitał nas zapach smażonych kotletów, sam pokój bo apartamentem już tego nazwać nie mogę okazał się ciemny ( żarówka albo bliska przepalenia albo specjalnie skręcona 5W), w łazience brak jakiejkolwiek półki do położenia swoich kosmetyków wiec wszystko ładnie ułożyliśmy sobie na ziemi. W samym pokoju oprócz lampy która ledwo świeciła było tez łóżko z miniaturowymi poduszkami, stół który się trochę obił kuchnia a raczej aneks kuchenny z lodówka która z dokładnością co do sekundy co godzinę ogłaszała wszystkim ze jeszcze pracuje! Ogrzewanie to jedno z tych które albo daje popalić albo nie działa, jedyna fajna rzecz w pokoju to wielkie okno z widokiem na hotel Mercure po drugiej stronie ulicy( a mieliśmy właśnie tam się zatrzymać). Owszem pokoik czysty ale samo wyposażenie pOzostawia wiele do życzenia.

Termin pobytu: grudzień 2018
Dziękujemy, Pawel J
Zrecenzowano: 26 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Wynajeliśmy apartament dla rodziny. Jedyny plus to lokalizacja. Tuż po przybyciu wita nas mało sympatyczna recepcjonistka. Na starcie pobierana jest kaucja 400zł niewiadomo za co i 100zł kaucji za pilota na podziemny parking - to troche jak traktowanie klienta jak potencjalnego złodzieja... brrrr. Miejsca parkingowe bardzo wąskie, przy parkowaniu wiekszym autem typu suv ryzyko obdrapania i obicia ogromne.
Po wejściu do apartamentu okazuje się że łazienka jest brudna, po puszczeniu wody w umywalce zatyka się odpływ a po chwili wypływają czyjeś łonowe włosy... aby tego było mało w toalecie są drobne resztki czyichś odchodów. Stół zniszczony i przykryty podkładkami z Ikea. Dziury w zasłonach, niedziałające lampki w sypialni, niesprawne oświetlenie w lodówce. Próba kontaktu z rzekomo całodobową recepcją niemożliwa. Z boku narożnika koty z kurzu. Pościel w narożniku wątpliwej czystości.
Następnego dnia rano pojawia się monter który udrożnił umywalkę ale nikt nie pofatygował się umyć łazienkę i zutylizować obrzydliwe włosy poprzednich lokatorów. Na własną rękę i za własne pieniądze kupowałam środki czystości i środki do dezynfekcji. Obrzydlistwo.
Wyposażenie kuchni bardzo ubogie. Brak kostek do zmywarki (każdorazowo trzeba iść do recepcji bo są wydzielane jak na lekarstwo). Jest w łazience pralka ale brak suszarki (można pobrać z recepcji i samodzielnie przetargać przez cały budynek).
Przez 4 dni żadna sprzątaczka nie zawitała do pseudo apartamentu. Na wyraźną prośbę zgłoszoną w recepcji następnego dnia ręczniki nie zostały wymienione a łazienka nie została posprzątana. Proba kontaktu telefonicznego z recepcją niemożliwa. Kiedy próbowałam dowiedzieć się czym spowodowana jest ta sytuacja recepcjonistka nie umiała odpowiedzieć ale nie była też w stanie użyczyć mi nowych czystych ręczników tłumacząc że zgłosi ten problem na kolejny dzień. Próba kontaktu z kierownictwem bezskuteczna. Po wymuszaniu wręcz i zasugerowaniu rozwiązania aby wzięto czyste ręczniki z innego wolnego apartamentu z dużą niechęcią przeniesiono je.
Następnego dnia ręczniki zostały wymienione, pokój posprzątany ale w nieznośny i nieakceptowaly sposób. Wszystkie prywatne rzeczy zostały bezczelnie i złośliwie poprzekładane i pochowane.
Zgłosiłam oficjalną skargę na którą nikt nie odpowiedział, nie usłyszeliśmy nawet słowa przepraszam za zaistniałą sytuację!!! Totalny brak szacunku dla klienta!!!
Jak na szpilkach doczekaliśmy do końca pobytu i z uczuciem ulgi opuściliśmy to miejsce. Nigdy więcej.
Jeśli chce się spedzić mile czas w czystym miejscu nie narażając siebie ani tym bardziej dzieci na bród to kategorycznie odradzam pobyt w tym miejscu. Szkoda pieniędzy, nerwów i zdrowia.

Termin pobytu: listopad 2018
Dziękujemy, 437anja
Zrecenzowano: 17 października 2018

Pokój znajduje się w nowym apartamentowcu. Położenie budynku jest świetne, niedaleko rynku a naprzeciwko galerii dominikańskiej.
W apartamencie są wszystkie udogodnienia: duże wygodne łóżko, łazienka z prysznicem, klimatyzacja.
W budynku znajduje się również całodobowa recepcja i przechowalnia bagażu.

Wskazówka dotycząca pokoi: Mieszkaliśmy na 6 piętrze od strony patio, w apartamencie było bardzo cicho. Polecam.
Termin pobytu: październik 2018
Dziękujemy, 143ilonam
Zrecenzowano: 11 września 2018 z urządzeń przenośnych

Wynajęliśmy apartament na weekend, ponieważ na zdjęciach w internecie wydawał nam się przestronny i nowoczesny. Jakie było nasze rozczarowanie, gdy okazało się, że pierwszy raz śpimy w kuchni. Z jednej strony łóżka kompleks kuchenny z szumiącą lodówką, a z drugiej strony okno na całą ścianę z przezroczystymi zasłonami. W nocy można było podziwiać oświetloną ulicę, samochody, tramwaje i neony reklamowe. Widocznie zabrakło pomysłu na grube zasłony, które by tłumiły odgłosy ulicy i zaciemniały pokój. Radzę również zabrać ze sobą własne poduszki, ponieważ te twarde i ze sztucznej watoliny tylko grzały głowę. W dużej szafie mogłoby być więcej niż 3 wieszaki na ubrania.
Moim zdaniem jedynym plusem jest położenie blisko rynku czystość, wygodny materac i możliwość miejsca dla auta w garażu za dodatkową opłatą. Za tą cenę spodziewałem się lepszego pobytu w apartamencie nr 412. Uwagi zgłosiliśmy recepcji, może będzie lepiej.

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, Zbigniew_Wien
Zrecenzowano: 9 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Byliśmy 3 raz w tych apartamentach troszkę zamieszani z parkingiem słabo oznakowane dojścia kiedy braknie miejsca parking w budynku obok troszkę za długie oczekiwanie za kaucją ale reszta super bardzo fajna lokalizacja do runku chwilka spacerem na tramwaj można powiedzieć rzut kamieniem skąd można dojechać w dowolna część Wrocławia

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, 640dawidg