Wrocław

“Ostrzezenie przed nową SLOWIANKA”
Słowianka — recenzja

Słowianka
Zamów online
Nr 875 wśród 1 158 Restauracje (Wrocław)
Zrecenzowano 4 września 2019

Serdecznie witam zjadaczy pierogiw. Bar slowianka kiedys tam bylo smacznie i milo od czasu zmiany wlasciciela po jakichs dziwnych machlojach bar spadl na psy. Jedzenie podrozalo i to sporo obsluga sie zmienia jak rekawiczki smak niestety daleki od pierwotnego a i taka ciekawostka zawsze mozna bylo kupic 1i pol porcji ale dzisiaj wlasnie dowiedzialem sie ze tylko jedna lub dwie itd. Postanowilem ze wiecej moja noga tam nie postanie. Odradzam stalym bywalca

Dziękujemy, rafaltomczak

Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja ta kojarzy się raczej ze słabej jakości barem mlecznym. Podaje typowo polskie dania jak rosół, schabowy, ziemniaki,wątróbka czy mielony.
Pielmieni i barszcz ukraiński faktycznie smaczne - jedyne rzeczy które były tu smaczne.
Nie polecam, nie wrócę tu na obiad.

Dziękujemy, Rodzinka_na_urlopie
Zrecenzowano 27 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Wprawdzie większość karty to polskie dania, ale barszcz ukraiński i pielmieni bardzo przyzwoite, szczególnie w tej cenie. Szybka obsługa, przyjazne wnętrze. Polecam na nieskomplikowany obiad.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, majuu89
Zrecenzowano 4 lutego 2018

Spodziewalam sie raczej Ukrainskiej kuchni a tu przewazaja dania polskie.Pan za ladą wytłumaczył mi że to wina klientów bo sie domagali polskiej kuchni.Nie wiem jak jest u nich bo wlasciciele to ukraincy ale u nas jest niedopuszczalne żeby małe dziec włascicieli biegały po kuchni.

Termin wizyty: listopad 2017
Dziękujemy, justyna7709
Zrecenzowano 12 listopada 2017 z urządzeń przenośnych

Zaskakująco miła atmosfera, Rodzina sympatyczna i pomocna. Chłopak przyjmujący zamówienia i wydający potrawy bardzo dobrze reprezentuje to miejsce. Barszcz ukraiński to „niebo w ustach” ! Pierogi z kapustą i grzybami zaskakują kwaskowością i konsystencją nadzienia - znacznie lepsze niż nasza krajowa wersja. Rosół posiada kolor, klarowność i niepowtarzalny smak. Bardzo polecam! :) Ja będę tam wracał na pewno!

Termin wizyty: listopad 2017
Dziękujemy, maverick-nik

Słowianka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Słowianka? Podziel się wrażeniami!