“Ani American ani Dream”

American Dream Restaurant & Sports Bar
Zamów online
Nr 812 wśród 1 158 Restauracje (Wrocław)
Zrecenzowano 14 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wchodzimy- wystrój faktycznie a la amerykański, atmosfera też luźna. W sobotni wieczór były tylko dwie kelnerki, jednak to Pani blondynka w bardzo krótkich włosach dawała radę i nie dość że była uprzejma, to jeszcze konkretna i realizowała zamówienia bezbłędnie.

Jedzenie: krążki cebulowe i sos czosnkowy- fantastyczne! Sos super.
Burgery- gorzej. Na burgera tu nie wrócę, gdyż mięso nie dość, że stopniem wysmażenia zbliżało się do podeszwy, to jeszcze było przyprawione - mówiąc delikatnie- dziwnie; a mówiąc szczerze- niesmacznie..taki niedojrzały kulinarnie eksperyment. Bułka dobra, sos tatarski dobry, jednak jajko ani nawet myślało, żeby się rozpłynąć, bo było niemiłosiernie ścięte i przeciągniete.

Klimat jest miły i w sam raz na oglądanie meczów, jednak pragnę zauważyć, że mają duże braki w piwach...skończyły się ‍♀️.

Jak ktoś ma daleko, to bym się nie fatygowała, ale po sąsiedzku można spróbować, bo aż tak źle nie jest

Dziękujemy, Piekna_Paulinka

Zrecenzowano 10 grudnia 2018

Wczoraj zamówiliśmy burgery w zestawie z surówką i frytkami. Zacznę od tego, że zamówiłam burgera Italian, zamiast rukoli dostałam jeden, wątły liść jakiejś sałaty (chyba lodowej), zamiast pesto pomidorowego był jeden plasterek pomidora, 2 wiórki cebuli - nie wiem czy była czerwona bo praktycznie jej nie było, frytki totalnie przesolone (a szkoda, bo wydawały się robione ręcznie?). Gdyby nie fakt, że byłam straaasznie głodna i czekałam na dostawę ponad 2 godziny - myślę, że poprosiłabym o zabranie burgera. Chociaż może powinnam się cieszyć (przy tak pomylonym składzie), że nie zapomnieli o mięsie?
Generalnie bardzo nie lubię, kiedy restauracja sama sobie zmienia składniki, bez pytania, informowania - po coś jest to menu, żebym mogła wybrać co lubię. Dla mnie jest to po prostu brak szacunku do klienta.
Nie polecam.

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, alicjach2
Zrecenzowano 22 listopada 2017

Moim zdaniem wystrój całego lokalu jest bardzo fajne. Jedzenie bomba! Pizza świetna składników nie żałują a burgery dają radę ;) Polecam!

Termin wizyty: listopad 2017
Dziękujemy, qerast
Zrecenzowano 27 września 2017

Mieszkam naprzeciwko, więc lubię czasem posiedzieć przy drinku z koleżankami. Jedzenie jest słabe, oprócz karkówki i naprawdę świetnych skrzydełek z kurczaka.

Termin wizyty: sierpień 2017
1  Dziękujemy, Dominika G
Zrecenzowano 11 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Pizza wygladala jak placek od tortilli z serem i swieza bazylia zamiast rukoli. Burgery to sama bulka z przeciagnietym suchym miesem wolowym. Napoje bardzo drogie. Piwo tansze. Czas oczekiwania na 3 dania okolo 35-40 minut

Termin wizyty: lipiec 2017
Dziękujemy, Jarek S

American Dream Restaurant & Sports Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w American Dream Restaurant & Sports Bar? Podziel się wrażeniami!