“Tak sobie”

Ragu Pracownia Makaronu
Nr 30 wśród 1 158 Restauracje (Wrocław)

Wielkie rozczarowanie. Już dawno nie doświadczyłam tak złej obsługi. Panie konsekwentnie nas ignorowały. O wszystko musiałam się dopraszać. Pieczywa do sałatek nie było bo akurat się skończyło. Nie dostałam zamówionego piwa. Pani rzucała tarzami na stół jak w jakimś barze z lat 70-tych. Ceny kosmiczne. Jedzenie ok ale bez szału. Ogólnie mocne roczarowanie i irytacja po wyjściu z obiadu.

Dziękujemy, Kasia R
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: RAGUwro, Właściciel, Ragu Pracownia MakaronuOdpowiedź udzielona 2 tygodnie(-i) temu

Pani Kasiu, dziękujemy za opinię.

Domowe pieczywo do zup i przystawek wypiekamy samodzielnie na bieżąco czasami nawet kilka razy dziennie, dlatego przy wzmożonym ruchu niekiedy zdarzają nam się chwilowy brak chleba, za co serdecznie przepraszamy, jednak sytuacja, w której nie otrzymała Pani zamówionego napoju absolutnie nie powinna mieć miejsca.
Bardzo prosimy o kontakt w wiadomości prywatnej przez Facebooka (www.facebook.com/ragu_wro), ponieważ chcielibyśmy zrekompensować Pani niezadowolenie z ostatniej wizyty w RAGU.

Mamy nadzieję, że znajdzie Pani chwilę aby się z nami skontaktować, a następnym razem uda nam się całkowicie spełnić Pani oczekiwania.
Przesyłamy pozdrowienia,
załoga RAGU

Pyszne pierożki z ricotta, pyszny tatar, pyszne wino, super kieliszki do wina na to zawsze zwracam też uwagę. Czego chcieć więcej aaaaaa i jeszcze przemiła pani obsługująca. Pobyt bardzo przyjemny

Dziękujemy, 822ewelinab
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: RAGUwro, Właściciel, Ragu Pracownia MakaronuOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Ślicznie dziękujemy!

Zrecenzowano 4 września 2019

Plusy:
+ smaczny makaron
+ smaczny deser
+ brak strefy dla palaczy w restauracji
+ ładna nowoczesna restauracja
+ jakość/cena

Dziękujemy, Road750542
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: RAGUwro, Właściciel, Ragu Pracownia MakaronuOdpowiedź udzielona 5 września 2019

Ślicznie dziękujemy i do zobaczenia następnym razem!

Zrecenzowano 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Duży plus - znakomity makaron wyrabiany na miejscu. Naprawdę rzadko spotykana koncepcja we Wrocławiu. Natomiast jeśli chodzi o sosy do makaronów i inne dodatki: osoba która próbowała tych samym dań we Włoszech i spodziewa się powrotu do smaków z półwyspu, bardzo się rozczaruje. Dania faktycznie są smaczne, natomiast do tych typowo włoskich wiele im brakuje. Trochę nie rozumiem hype'u na tę knajpę. Jest nieźle, ale na pewno nie doskonale.

Dziękujemy, Aleksandra M

Pani Aleksandro, dziękujemy za opinię.

Zdarza się, że kuchnie świata dla każdego oznaczają coś innego - nasze gusta i pojęcie o "włoskości", tak jak o "tajskości" czy "azjatyckości" zależą przecież od miejsc, które mieliśmy okazję odwiedzić. RAGU nie jest włoską restauracją - jesteśmy pastabarem, a za tym, że makaron nieodłącznie kojarzy się z kulturą i kuchnią Włoch, niejednokrotnie idą włoskie sosy i dodatki do dań. Używamy włoskich pomidorów: zarówno koktajlowych (odmiany datterini) jak i do sosu - słynnych pomidorów San Marzano, autentycznych włoskich serów (parmezan, pecorino, ricottę, ricottę pecora, stracchino, burratę IGP z mleczarni w Puglii i wiele innych odmian sera przywozimy sami kilka razy w miesiącu), włoskich wędlin i mięs (np. Mortadela di Bologna, San Daniele, ventricina) oraz w dużej części włoskich warzyw, np. bakłażanów czy cebuli.

Właśnie tymi produktami smakują dla nas Włochy; konkretnie nasza ulubiona część, czyli głebokie południe i rejony Sycylii. Te produkty i połączenia smakowe można odnaleźć w małych ristorante, trattoriach i osteriach z dala od turystycznych szlaków.

Życzymy owocnych poszukiwań swojego smaku Włoch we Wrocławiu i przesyłamy pozdrowienia,
załoga RAGU

Zrecenzowano 8 sierpnia 2019

Byliśmy dwa razy.Jedzenie poprawne ale niestety wspaniałe nie jest....próbowaliśmy kilku dań.Musze przyznać że desery natomiast są pyszne.Trudno wybrac cos z menu dla dzieci...Zbyt mocny nawiew zimnego powietrza z klimatyzacji powoduje ze w środku jest po prostu zimno szczegolnie dzieciom.Ogólnie- bylismy, zjedliśmy lecz kolejny raz napewno nie przyjdziemy,choćby z uwagi na brak informacji, że zakupiony przez nas makaron jest zamrozony. Po przyjściu do hotelu okazało się że wszystko pływa (był to nasz dzień powrotu, wiec nie mogliśmy sie ubiegac o ew zwrot kasy)nasz mail reklamacyjny pozostał bez odpowiedzi...stad niska ocena tak potraktowanych gości.

2  Dziękujemy, Joanna19720308

Ragu Pracownia Makaronu — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Ragu Pracownia Makaronu? Podziel się wrażeniami!