“Powrót po roku”
Taszka Wine & Petiscos — recenzja

Taszka Wine & Petiscos
Nr 59 wśród 992 Restauracje (Wrocław)

Rozczarowanie i to spore . Ostatnia wizyta rok temu i zachwyt , teraz twarde lądowanie. Bardzo dobra obsługa i to wszystko niestety. Przystawkę - chleb z oliwą dostałyśmy razem z daniem głównym, chleb w zeszłym roku w typie portugalskim , przypieczony,chrupiący. Dzisiaj zwykłe , wręcz przesuszone kromki na zimno. Bifana o 50% mniejsza, zwykła bułka i o zgrozo plaster żółtego sera położony na plasterku wieprzowego mięsa. Żadnego związku z zeszłym rokiem i fantastycznym smakiem. Przykre, że w ciągu roku tak wielka różnica niestety na minus. Nie polecam

Dziękujemy, rudzik2

Zrecenzowano 13 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Fantastyczny wybór win. Nie ma powodu do narzekania. Trochę gorzej wypadły przekąski jakie nam zaproponowano. Wiadomo, że nie służą one zaspokajaniu apetytu, ale mimo tego były niezbyt imponujących rozmiarów. Na szczęście obronił się smakiem.

Dziękujemy, Tomasz G
Zrecenzowano 12 sierpnia 2018

Bardzo miła obsługa, pomocna szczególnie przy wyborze wina. Niestety podane dania pozostawiły pewne rozczarowanie. Chłodnik z pomidorów na piątkę, ale już dorsz niekoniecznie godny polecenia, zbyt dużo tłuszczu zbyt mało smaku.

Dziękujemy, Rodzina_w_Podrozy
Zrecenzowano 30 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Najlepsze miejsce na całym Wrocławskim Rynku! Niepowtarzalna selekcja win z przepysznym sezonowym jedzeniem. Polecam na 100% !

Dziękujemy, KatarzynaS350
Zrecenzowano 25 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Wszystko było smaczne i jedzenie, a szczególnie tapasy były bardzo miłym zaskoczeniem. Karta nie zbyt obszerna ale to może być nawet zaleta. Niezbyt wygodne, za niskie w stosunku do stolików wiklinowe fotele na ogródku nie były wygodne. Pomogły dodatkowe poduszki zaproponowane przez obsługę. Różowe wino powyżej oczekiwań, jednak pani kelnerka otworzyła butelkę i ....... polała wszystkim nie proponując zweryfikowania wina osobie zamawiającej, co wywołało konsternację i zdziwienie naszego gościa z Włoch... na szczęście wino było dobre (bez korka ). Tylko z tego powodu oceniam 3 zamiast 4/5

Dziękujemy, Piotr B

Taszka Wine & Petiscos — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Taszka Wine & Petiscos? Podziel się wrażeniami!