“Sympatyczny lokal ale....”
Taszka Wine & Petiscos — recenzja

Taszka Wine & Petiscos
Nr 59 wśród 992 Restauracje (Wrocław)
Zrecenzowano 25 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Wszystko było smaczne i jedzenie, a szczególnie tapasy były bardzo miłym zaskoczeniem. Karta nie zbyt obszerna ale to może być nawet zaleta. Niezbyt wygodne, za niskie w stosunku do stolików wiklinowe fotele na ogródku nie były wygodne. Pomogły dodatkowe poduszki zaproponowane przez obsługę. Różowe wino powyżej oczekiwań, jednak pani kelnerka otworzyła butelkę i ....... polała wszystkim nie proponując zweryfikowania wina osobie zamawiającej, co wywołało konsternację i zdziwienie naszego gościa z Włoch... na szczęście wino było dobre (bez korka ). Tylko z tego powodu oceniam 3 zamiast 4/5

Dziękujemy, Piotr B

Zrecenzowano 12 lipca 2018

Można tu spróbować wielu bardzo ciekawych win z Portugalii, a somelier bardzo dobrze odczytywał, na jaki rodzaj wina każdy z nas miał ochotę.
Jedzenie,, to raczej przekąski pomiędzy lampkami kolejnego wina - raczej słabo przyrządzone - z kuchni portugalskiej.

Dziękujemy, edytavoigt
Zrecenzowano 21 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

Super miejsca, pyszne jedzenie. Przemiła obsługa. Przystępne ceny. Piękny widok na Rynek. Polecam każdemu to miejsce.

Dziękujemy, Radzko
Zrecenzowano 14 lutego 2018 z urządzeń przenośnych

Wszystko było w najlepszym wydaniu: obsługa, klimat, wystrój a przed wszystkim jedzenie.
Spędziliśmy w 6 osób bardzo miło kilka godzin degustując portugalskie potrawy.
Jesteśmy pod dużym wrażeniem zaangażowania kelnerki w obsługę naszego stolika, wszystkie potrawy były dobrze przedstawione a wino do potraw odpowiednio dobrane.
Bardzo dziękujemy za kulinarny kawałek Portugalii w ten wieczór.

Dziękujemy, Mrykus14
Zrecenzowano 28 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

Szukałam lokalu który zaskoczy kuchnia gdzie będzie pysznie zwłaszcza że zaprosiłam osobę która jest związana z branżą gastronomiczną i zna się na kuchniach świata. Niestety kolacja okazała się slabiutka. Lokal nie ma żadnego klimatu. Czuliśmy się jak na dworcu. W tle klubowa muzyka kompletnie nie pasująca do lokalu który jest też winiarnia. Sympatyczna pani kelnerka próbowała nam tłumaczyć że aby nie zmęczyć klientów muzyka jest zróżnicowana. Jedzenie bardzo przeciętne, przystawki z krewetek i żołądkow w winie oraz sery i oliwki. Butelka poleconego wina. Ceny zdecydowanie za wysokie. Prawie 300 zlotych i wyszliśmy głodni. Przerost górny nad treścią. Szkoda. Zwłaszcza że ktoś nam ten lokal polecił.

Dziękujemy, panigoska

Taszka Wine & Petiscos — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Taszka Wine & Petiscos? Podziel się wrażeniami!