“Planowałam niezapomnianą kolacje”
Taszka Wine & Petiscos — recenzja

Taszka Wine & Petiscos
Nr 59 wśród 992 Restauracje (Wrocław)
Zrecenzowano 28 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

Szukałam lokalu który zaskoczy kuchnia gdzie będzie pysznie zwłaszcza że zaprosiłam osobę która jest związana z branżą gastronomiczną i zna się na kuchniach świata. Niestety kolacja okazała się slabiutka. Lokal nie ma żadnego klimatu. Czuliśmy się jak na dworcu. W tle klubowa muzyka kompletnie nie pasująca do lokalu który jest też winiarnia. Sympatyczna pani kelnerka próbowała nam tłumaczyć że aby nie zmęczyć klientów muzyka jest zróżnicowana. Jedzenie bardzo przeciętne, przystawki z krewetek i żołądkow w winie oraz sery i oliwki. Butelka poleconego wina. Ceny zdecydowanie za wysokie. Prawie 300 zlotych i wyszliśmy głodni. Przerost górny nad treścią. Szkoda. Zwłaszcza że ktoś nam ten lokal polecił.

Dziękujemy, panigoska

Zrecenzowano 24 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

Miejsce naprawdę godne polecenia, ale ocena niepełna bo były pewne minusy.
Pan, który nas obsługiwał co chwila się z czymś mylił. Wychodził z tego obronną ręką więc nie ma dramatu. Jako, że byłem pół roku temu w Portugalii to liczyłem na pewne dania z okolic Lizbony. Niestety nie znalazłem ich i tutaj lekki minus.
Poza tym wszystko co jedliśmy było pyszne. Wino też. Ceny przyzwoite szczególnie jak na tą lokalizację.
Na pewno tam wrócę.

1  Dziękujemy, Keepmoving4
Zrecenzowano 11 grudnia 2017

Jako fanka Portugalii i portugalskich klimatow goraco polecam odwiedzic Taszke!Jest to miejsce z portugalska dusza. Wspaniala kuchnia portugalska polaczona z niemniej doskonalym winem! Kawalek prawdziwej Portugalii w samym centrum Wroclawia.

1  Dziękujemy, Klaudia S
Zrecenzowano 23 listopada 2017 z urządzeń przenośnych

Kolejny raz bardzo dobrze. Wino rewelacyjne! Serwis na najwyższym poziomie. Świetne wnętrze, dobrana muzyka i sympatyczny stolik przy oknie z widokiem na rynek !!Możliwość zakupu świetnych win w lepszych cenach na wynos. Bardzo udany tuńczyk na marynowanych warzywach. Gdyby tylko w daniu głównych
między czipsami z kapusty ryba nie była przesolona ..

Dziękujemy, PioFeud
Zrecenzowano 11 listopada 2017

Na 6 dań ani jednej pomyłki. Ale kelnerki trochę nie ogarniają. Szczególnie przewalających się grup. Desery najlepsze z całej kolacji. A wiadomo, że zapamiętuje się tylko ostatnie wrażenie.

Dziękujemy, Dragnfly5

Taszka Wine & Petiscos — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Taszka Wine & Petiscos? Podziel się wrażeniami!