“Pyszne schabowe”
Kotlet Schabowy — recenzja

Kotlet Schabowy
Zamów online
Nr 283 wśród 1 158 Restauracje (Wrocław)

Tak dobrych kotletów schabowych już dawno nie jadłem. Bylem pierwszy raz we Wrocławiu, i napewno jak wrócę to ponownie do Was zawitam. Pozdrawiam.

Dziękujemy, Brajan A

Zrecenzowano 17 lipca 2019

Jestem pod wrażeniem Kotleta drwala jest to bardzo duża porcja mięsa, którą się najadłem wystarczająco, bardzo serdecznie polecam!

Dziękujemy, Piotr U
Zrecenzowano 13 czerwca 2019

Lokal bardzo skromny ale za to jedzenie zwalające z nóg. Przepyszny kotlet, ostatni raz chyba jadłem takiego u mojej babci. Ślinka leci na samą myśl . Zdecydowanie jest to miejsce warte odwiedzenia.

Dziękujemy, Wiktor B
Zrecenzowano 13 czerwca 2019

Bardzo dobre jedzenie, przyjazna atmosfera i dobre ceny, napewno wrócę do Was przy kolejnej wizycie.

Dziękujemy, Paweł L
Zrecenzowano 4 kwietnia 2019

Kotlet drwala jest mega kotletem - najlepszy jaki jadłem plus domowe frytki. Zakochałem się w Kotlecie schabowym

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Krystian K

Kotlet Schabowy — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Kotlet Schabowy? Podziel się wrażeniami!