“Pyszne burgery”
Święta Racja — recenzja

Święta Racja
Nr 260 wśród 1 158 Restauracje (Wrocław)
Opis: Świeża, tradycyjna kuchnia, bazująca na dobrych, sprawdzonych produktach od lokalnych dostawców. Dania głównie kuchni polskiej z domieszką kuchni europejskiej. Inspirowane aktualnymi trendami gastronomicznymi. Rzemieślnicze piwa, autorskie drinki oraz zawsze dobre klasyki. Wyszukane Smoothies. Ciepły lokal w loftowym klimacie. Możliwość rezerwacji miejsca. Organizujemy imprezy okolicznościowe.

Przesympatyczny kelner zaserwował pysznego burgera. Ciekawe miejsce warte zobaczenia, malutki minus dla małego wyboru sałatek.

Dziękujemy, Maciejanka

Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

W niedzielne przedpołudnie zgłodnieliśmy i zupełnie przez przypadek znaleźliśmy się w tej restauracji.
Ja po prostu wziąłem piwo z tanka, lepsza połowa pomarańczy wybrała zupę piwną z kurczakiem, a córeczka tradycyjnie pizze . Wszystko było bardzo smaczne, ceny przystępne, obsługa miła i nie narzucająca się. Wpadniemy ponownie.

Dziękujemy, Irek S
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019

Wystrój lokalu rewelacyjny, klimatyczny. Bardzo czysto. Obsługa- miła, ale bez spektakularnych wyczynów ;) niestety nie ma zbyt wiele miejsca i wizyta z wózkiem dla dziecka była mało komfortową. W karcie dan brakuje mi sałatek z mięsem i są tylko dwa dania makaronowe.

Dziękujemy, magdalenagra
Zrecenzowano 6 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przepyszne burgery, bardzo miła obsługa, kelnerka pytała czy wszystko smakuje? Wyjaśniła wszelkie nasze wątpliwości. Nie trzeba było długo czekać. Miła atmosfera. Na pewno jeszcze się tam pojawimy.

Dziękujemy, Iza Z
Zrecenzowano 3 sierpnia 2019

Zamówiliśmy ze znajomymi burgery, trzy razy „Soczysty Wół”. Co prawda mięso dobre natomiast bułki były całkowicie zimne, wszystkie.

2  Dziękujemy, Oktawian11

Święta Racja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Święta Racja? Podziel się wrażeniami!