“Najgorsze jedzenie włoskie jakie jadłam!!!”
Il Ristorante Italiano — recenzja

Il Ristorante Italiano
Nr 879 wśród 1 158 Restauracje (Wrocław)
Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Będąc przejazdem we Wrocławiu szukaliśmy dobrej restauracji włoskiej.
Aż żałuję, że nie spojrzałam do TripAdvisor, bo więcej tu złych ocen niż dobrych. Ale z czegoś to jednak wynika. Teraz wiem to i ja.
Byliśmy całą familią i każdy narzekał na swoje danie. W pizzy dodatki mialy swoje drugie życie (takie suche), lasagna w połowie gorąca a druga połowa zimna (czyżby mikrofala?.), makaron niedogotowany (doskonale wiem jak smakuje jakość al dente, a to były ewidentnie niedogotowane kluchy), makaron z łososiem nie widział w ogóle ryby.
Talerze wróciły z jedzeniem a kelnerka nawet nie zapytała o powód. Ceny za dania wysokie.
Tutaj nie zjecie nic dobrego!
Omijać szerokim łukiem!

Dziękujemy, KarolinaK5709

Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Jedzenie fatalne, makaron jakby z wczoraj. podłoga brudna w ogródku restauracji, byłem zaraz po otwarciu czyli kilka minut po 12;00. Jedynie miła obsługa.

Dziękujemy, Mirex1
Zrecenzowano 26 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Wielkie rozczarowanie. Zamówiliśmy dwie pizze, które zostały podane bardzo szybko, aż za. Ciasto było cienkie i gumowe, salami przypominało podpieczoną mortadelę. Przez cały wieczór bolał nas brzuch. Dodatkowo było bardzo niewygodnie, krzesła o wiele za wysokie do stołu. Nie polecamy

Dziękujemy, Sandra S
Zrecenzowano 30 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Chciałbym napisać coś pozytywnego i... No może położenie restauracji, może obsługa, bo napewno nie jedzenie!!!

Dziękujemy, JanWil52
Zrecenzowano 25 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Trafiliśmy do tej restauracji nie sprawdzając wcześniej opinii, po prostu z głodu. Potrzeba najedzenia się została zaspokojona bo porcje są dość duże. Smakowo też nie jest źle, więc dla mało wymagających gości mogę polecić. Niestety lasagna była przypalona od spodu i ostatnia warstwa była niezjadliwa. Krewetki były bardzo dobre w smaku natomiast makaron i sos słabo doprawiony. Generalnie jak już znajdę coś do pochwalenia w jakimś daniu to reszta pozostawia wiele do życzenia. Co do obsługi... Pani kelnerka bardzo miła, ale tak samo jak było z jedzeniem tak i tu można płynnie przejść z pochwały do krytyki ... Zamówiłem lasagne ze szpinakiem, zdziwiłem się że na szczycie była prosciutto, generalnie to nie problem ale do ceny zostało doliczone kolejne 25% . Nie narzekałem przy płatności bo smakowało, ale klient powinien być powiadomiony jak kucharz ma wenę twórczą. Podsumowując kuchnia średnia, a przy zamówieniach lepiej zaznaczyć dokładnie, że zapłaci się tyle ile w karcie, ja uznałem że kelnerka sama doliczyła Sobie napiwek i nie protestowałem. Żeby było jasne - do jednego dania doliczono 25% ceny dodatkowo, a nie do całości zamówienia.

Dziękujemy, Przemek G

Il Ristorante Italiano — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Il Ristorante Italiano? Podziel się wrażeniami!