Zrecenzowano: 13 lipca 2019

Obiekt jest zlokalizowany bardzo blisko centrum, niemalże na przeciwko Wyspy Słodowej, z pięknym widokiem na Odrę i Marinę. Wystrój jest nowoczesny (stylowe tapety, fotografie Wrocławia). Łazienka jest utrzymana w wysokim standardzie i komfortowa (wszystkie niezbędne kosmetyki, o których niejednokrotnie zapominamy w czasie podróży - szampon, żel pod prysznic - znajdują się na miejscu do dyspozycji gości).
Lobby bardzo komfortowe, nawet dla osób które czują się czasami niepewnie w nowych przestrzeniach. Pani recepcjonistka poda nam wodę, kawę lub herbatę jeśli czekamy na zameldowanie (od 14:00). Ogólnie jest to jeden z moich ulubionych obiektów typu ApartHostel na terenie Wrocławia i polecam go każdemu. Jestem lekko subiektywna, ale uwielbiam odnowione wnętrza, w których czuć historię, a ceglana klatka schodowa tego obiektu sprawia, że możemy poczuć się jak w swoim własnym, prywatnym zamku :) Dobre miejsce dla osób które chcą odpocząć od upału, zgiełku i zrelaksować się. :)

Wskazówka dotycząca pokoi: Jeżeli korzystają Państwo z taksówki, nie ma postoju bezpośrednio przed hostelem.
Dziękujemy, malgorzatakedzior90
Zrecenzowano: 19 czerwca 2019

Mieszkanie/apartament/penthouse świetnie zlokalizowany - jakieś 500m od Rynku.
Mogło by być troszkę lepiej doposażone w sprzęty kuchenne typu talerze, sztućce - dla 6 osób było trochę mało. Brakowało też kawy, herbaty czy podstawowych przypraw co w tego typu miejscach jest raczej standardem.

Czysto, klimatyzacja, wyposażenie łazienki OK.

Z mieszkania bezpośrednio można zjechać windą, natomiast wyjechać można tylko na 4 piętro i trzeba dojść po schodach.

Generalnie stosunek cena/jakość na 5 :)

Polecam

Dziękujemy, Piotr S
Zrecenzowano: 7 maja 2019

wynajęłam piękny apartament z widokiem na odrę wraz z antresolą. Nie zawiodłam się. Na żywo okazał się jeszcze piękniejszy niż na zdjęciach. Pracownicy hotelowi profesjonalni oraz bardzo mili:) Polecam ten hotel :)

Termin pobytu: kwiecień 2019
Dziękujemy, Global21561171046
Zrecenzowano: 13 marca 2019

Zostawałem w pokoju numer 2, układ pomieszczeń był miłym zaskoczeniem (oddzielona część sypialna i mały salon). Łazienka duża i wygodna. Było czysto, w pokoju znajdował się czajnik, kawa, herbata i filiżanki, zaskoczyły mnie kosmetyki zostawione przez obsługę (poza mydłem i szamponem był również balsam do ciała). Miałem tylko dwa problemy - salon miał zdecydowanie za mało światła (jedna mała lampka świecąca ma ścianę) oraz nieprzyjemny zapach w lobby i na korytarzu (budynek jest dość stary, więc nie było to szczególnie zaskakujące - na plus jest jednak szczelność drzwi, w pokojach nie było nic czuć). Lokalizacja jest świetna - blisko rynku, jednak nieco na uboczu. Zdecydowanie polecam, często podróżuję po Polsce i jak do tej pory to najlepszy hostel w jakim byłem.

Termin pobytu: marzec 2019
Dziękujemy, Sightsee48939314872
Zrecenzowano: 25 lutego 2019

Czysto, ładny wystrój, świetne położenie. Polecam. Jedyny minusik to tylko jeden ręcznik (miałam jedynke) i nieszczelny brodzik zalewający łazienkę, z czym nie wiadomo co zrobić jeśli nie ma ręcznika pod nogi.

Termin pobytu: luty 2019
Dziękujemy, Odyssey643734