“Spotkanie czy też randka - polecam ”
Panczo — recenzja

Panczo
Nr 17 wśród 29 Szybkie posiłki (Wrocław)

Nie standardowe drinki i koktajle.
Fajne miejsce na spotkanie z przyjaciółmi jak i na randkę. Miejsce z klimatem, kolorowe, przyjazne i ciepłe.
Wrócę by spróbować dań z karty

Dziękujemy, agnieszkaw769

W końcu miałam okazję wybrać się do Panczo, pierwsze rozczarowanie jakie mnie spotkało to w momencie, gdy zerknęłam na menu. Pozycji dla wegetarian nie za wiele a w dodatku - WSZYSTKIE z boczniakiem... (jeśli nie lubisz boczniaków a nie jesz mięsa - ten lokal nie jest dla Ciebie). Oprócz tego w każdym daniu ostry dodatek (jeśli lubisz umiarkowanie ostre jedzenie lub łagodne - ten lokal również nie jest dla Ciebie). Danie było tak ostre, że zabijało smak czegokolwiek - szkoda, bo posiłek wyglądał smacznie i posiadał sporo warzyw, których nie było czuć przez jedną wielką porcję chili. Bardzo niefajne, że nie ma takich informacji w menu. Posiłki nie są wydawane w tym czasie, więc jeśli jesteś ze znajomymi lub na randce: Ty jesz, a reszta się patrzy ;) Lokalowi daleko do ideału.

Dziękujemy, Milate
Zrecenzowano 4 września 2019

Fajny, kolorowy mały lokal. Jeśli chodzi o jedzenie - Taco - niektóre fajne, niektóre jakby robione na "odczep się" a nachosy bardzo smaczne jakby nie dziwny serowy sos :( Pomijając jedzenie, polecam drinki! Ciekawe podane i bardzo smaczne - idealne na letnie wieczory. Każdy znajdzie coś dla siebie :)

Dziękujemy, AniaS2473
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Mały lokal bez włączonej klimatizacji pomimo 34 stopni na zewnątrz. Obsługa bardziej zaintetesowana sobą i swoimi znajomymi niż klientami. Długi czas oczekiwania na potrawy. Jedzenie raczej mało smaczne i niezbyt fajnie podane. Moim zdaniem z Meksykiem to miejsce nie ma raczej nic wspólnego.

Dziękujemy, 27grzesiekc
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Weszliśmy do tego miejsca z nadzieją na prawdziwą meksykańską kuchnię, niestety wielkie rozczarowanie. Zamówiliśmy Burita, które w ogóle nie były doprawione. W moim nadzieniu „ kurczak w pomarańczach” był paskudny zmielony kurczak, który wyglądał jak farsz do pasztetu...a o smaku pomarańczy można tylko pomarzyć. Nie polecam.

1  Dziękujemy, Agnessa_Rod

Panczo — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Panczo? Podziel się wrażeniami!