Wrocław

“Mały Meksyk”
Panczo — recenzja

Panczo
Nr 17 wśród 29 Szybkie posiłki (Wrocław)
Zrecenzowano 4 września 2019

Fajny, kolorowy mały lokal. Jeśli chodzi o jedzenie - Taco - niektóre fajne, niektóre jakby robione na "odczep się" a nachosy bardzo smaczne jakby nie dziwny serowy sos :( Pomijając jedzenie, polecam drinki! Ciekawe podane i bardzo smaczne - idealne na letnie wieczory. Każdy znajdzie coś dla siebie :)

Dziękujemy, AniaS2473

Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Mały lokal bez włączonej klimatizacji pomimo 34 stopni na zewnątrz. Obsługa bardziej zaintetesowana sobą i swoimi znajomymi niż klientami. Długi czas oczekiwania na potrawy. Jedzenie raczej mało smaczne i niezbyt fajnie podane. Moim zdaniem z Meksykiem to miejsce nie ma raczej nic wspólnego.

Dziękujemy, 27grzesiekc
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Weszliśmy do tego miejsca z nadzieją na prawdziwą meksykańską kuchnię, niestety wielkie rozczarowanie. Zamówiliśmy Burita, które w ogóle nie były doprawione. W moim nadzieniu „ kurczak w pomarańczach” był paskudny zmielony kurczak, który wyglądał jak farsz do pasztetu...a o smaku pomarańczy można tylko pomarzyć. Nie polecam.

1  Dziękujemy, Agnessa_Rod
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019

Jedzenie dobre natomiast obsługa nieprzyjemna i moim zdaniem nieprzeszkolona. Talerze brudne, dania serwowane z 10 min odstępach więc jesz sam/a nie czekając na innych lub jesz zimne danie.

Dziękujemy, Zaba66i6
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pysznie. Tanio. Fajna atmosfera. Lokal z samoobsługa. Drinki smaczne. Polecam odwiedzić to miejsce, jeśli chce się zjesc cos smacznego za nieduże pieniądze.

Dziękujemy, 590ewap

Panczo — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Panczo? Podziel się wrażeniami!