“Pyszna pizza! Polecam!”

OGIEŃ Pizza Rzemieślnicza
Nr 115 wśród 1 152 Restauracje (Wrocław)
Zrecenzowano 2 września 2019

Pizza przepyszna! Polecam z czystym sumieniem. Porcja też fajna - można się najeść, a nie wyjść głodnym z restauracji. Obsługa bardzo miła i uczynna. Lokal fajnie urządzony - można podglądać pracę kucharzy :)

Dziękujemy, mothcik

Zrecenzowano 6 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Kierowani recenzjami, udaliśmy się do Ognia w poszukiwaniu dobrej pizzy. I znaleźliśmy to, czego szukaliśmy! Prawdziwa, włoska pizza ukryta w dość nietypowym miejscu, naprawdę warto tutaj zajrzeć! Wybór pizz był ogromny, do tego można było wybrać także m.in.makarony :) postawiliśmy na raczej typowe włoskie klasyki. Dostaliśmy różne rodzaje oliwy, pizze dotarły do nas dość szybko :) do tego pilismy dobre czeskie piwo. Jak stwierdziła koleżanka - to była najlepsza pizza jaką jadła w życiu. I tak faktycznie było! Idealne, cienkie ciasto, smak pomidorów z doskonałego sosu, wspaniale pasujące dodatki i odrobina oliwy - każdy zjadł całą pizzę i był zachwycony :) polecam bardzo!

Dziękujemy, kga42019
Zrecenzowano 24 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Zanim wybraliśmy tę restaurację trafiliśmy na komentarz z google maps, który do nas przemówił: "pizza była tak dobra, że gdyby nie ograniczone miejsce w brzuchu mojej żony, zjadłaby dwie".
MY TEŻ.
Pizza na cienkim cieście z bardzo ciekawymi kompozycjami składników. Szybko, smacznie i naprawdę dobrze. Bardzo dobry ser, pełen smaku i aromatu.
Lokal przestronny, ładnie wykończony i zadbany, a obsługa bardzo miła i pomocna.

Dziękujemy, nerel2019
Zrecenzowano 5 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

O miejscu dowiedziałam się z bloga. Postanowiłam spróbować. Zamowiłam pizzę z gorgonzolą, szynką i pestkami dyni mojito i lampkę domowego wina, łącznie zapłaciłam 57 zł. Podane nam zostały dodatkowo 3 oliwy (zwykła, ostra i czosnkowa). Ciasto i ser naprawdę dobre, gorgonzola nie smakowała mi, choć lubię. Oliwa w mojej opini słabej jakości, przebijał gorzkawy smak, być może się nie znam. Lokal przestronny, dużo miejsc siedzacych, skromny ale ma klimat. Na pewno wrócę spróbować kolejnej pizzy.

Dziękujemy, natalija157
Zrecenzowano 12 czerwca 2019

Dobra, tradycyjna włoska pizza, wybór w sam raz, jest rzemieślicze piwo w lodówce, przestronnie i estetycznie.

Dziękujemy, Mateusz P

OGIEŃ Pizza Rzemieślnicza — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w OGIEŃ Pizza Rzemieślnicza? Podziel się wrażeniami!