“Fajna oferta lunchowa”
Pod Strusiem — recenzja

Pod Strusiem
Zamów online
Nr 120 wśród 1 155 Restauracje (Wrocław)
Kuchnie: Włoska
Opcje wyżywienia: Lunch, Obiad, Dostawa, Rezerwacje
Opis: Pod Strusiem to już historia, bo na wrocławskim rynku gastronomicznym istniejemy od kilkunastu lat. Nasza restauracja jest wnętrzem urządzonym w klimacie aborygeńskiej jaskini, w której staramy się dopieścić naszych Gości niecodziennymi smakami zdrowych, robionych od podstaw dań. W strusiowym menu znajdziecie nie tylko pizze na bazie ciasta ze zdrowej mąki orkiszowej, ale też makarony, burgery i pierogi - wszystkie robione od podstaw na bazie ciasta orkiszowego. Sprawdźcie, oceńcie i prosimy, dajcie nam znać, czy smakowało! Zapraszamy i serdecznie pozdrawiamy!
Zrecenzowano 4 września 2019

Ostatnio jadłam przepyszną pizzę serową (m.in. z serem Taleggio). Polecam dla osób szukających zdrowszej alternatywy dla ciasta z pszenicy.

Dziękujemy, Mońka C

Zrecenzowano 17 lipca 2019

Szczerze polecam. Bardzo smaczne i zdrowe dania. Zupy i pierogi przepyszne. W menu np. Pizze na mace orkiszowej, makarony wlasnej roboty, dania wegetarianskie. Dla bardziej wymagajacych znajdzie sie nawet filet z krokodyla czy kangura :) Obsluga zawsze usmiechnieta i zyczliwa. Nie mam zadnych zastrzezen. Wroce tu na pewno nie raz.

Dziękujemy, 602ig
Zrecenzowano 17 lipca 2019

Bardzo smaczne dania.Zarowno mięsne jak i wegetarianskie. Dania przygotowywane z mąki orkiszowej oraz składników dobrej jakości. Jeśli masz ochotę na jedzenie na mieście to tylko Pod Strusiem.

Dziękujemy, Mońka C
Zrecenzowano 21 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

W maju tego roku razem ze swoją klasą będąc trzy dni we Wrocławiu mieliśmy przyjemność stołowania się w restauracji pod strusiem. Knajpa polecona przez pracowników boogie hostelu (dodam że niecałe 5 minut drogi od hostelu).
Osobiscie byłam mile zaskoczona. Domowe dwudaniowe obiady oraz śniadania bardzo smaczne i w atrakcyjnej cenie.
Restauracja przyjmuje grupy zorganizowane oraz indywidualnych klientów. Mały minus dla pracownic, które wychodzą na schody prowadzące do restauracji na papieroska i głośno komentują to co im się nie podoba.
Ogólne wrażenie: 5

Dziękujemy, olgad204
Zrecenzowano 26 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Pod Strusiem byliśmy nie pierwszy raz, jedne z lepszych burgerów w mieście. Bułki rewelacja, mięso średnio-wysmażone, idealne. Dodatki dobrej jakości, podane estetycznie. Jak moja druga połówka powiedziała 'pizze też są przepyszne'. W środku czysto, zapach miły, jest przyjemny klimat, obsługa bez najmniejszych zastrzeżeń. Naprawdę to miejsce z każdą wizytą wskakuje coraz wyżej w moim osobistym rankingu 'pewniaków'. Ceny, ani wysokie, ani niskie. Za jedzenie tu podawane warto zapłacić tyle ile wołają. Polecam każdemu z całego serduszka.

Dziękujemy, llenkii
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: jestem_kasia, Kierownik ds. PR, Pod StrusiemOdpowiedź udzielona 28 maja 2019

Bardzo dziękujemy za opinię!

Pod Strusiem — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Pod Strusiem? Podziel się wrażeniami!