“Gay-friendly”
Pub Hustawka — recenzja

Pub Hustawka
Nr 410 wśród 1 158 Restauracje (Wrocław)
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Zdecydowanie polecam, duży wybór piwa w przystępnej cenie i nie tylko:) mila obsługa, bardzo dobra muzyka, super spędza się tu czas:)

Dziękujemy, adekpoczta

Zrecenzowano 17 grudnia 2018

Dobre piwko, przyjemne miejsce do posiedzenia i ceny mocno przystępne, jak na samo centrum Wrocławia. Miło się wraca.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, 758asiam
Zrecenzowano 14 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Ulubiony pub pod nasypem :) Miły klimat, fajna muzyka i sympatyczna obsługa. Pyszne piwo z syropem marakuja ;-)

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, klaudia_waszko
Zrecenzowano 24 maja 2017

Spędziłam w Huśtawce miłe późne popołudnie/wczesny wieczór. We Wrocławiu byłam tylko na weekend i właśnie tu "wylądowałam". Obsługa bardzo miła, kreatywna jeśli chodzi o "dobór smaków". Huśtawki na zewnątrz oblegane ale klimat super i fajny wystrój. Chyba jedna z najbardziej obleganych knajpek pod nasypem. Polecam.

Termin wizyty: maj 2017
1  Dziękujemy, Hawrowka
Zrecenzowano 4 grudnia 2016

w lecie uroku dodają huśtawki, które rzeczywiście można wykorzystać :)
bardzo duży wybór piw - pochodzących z róznych krajów
przystępne ceny

Termin wizyty: listopad 2016
Dziękujemy, Kruszynka2016

Pub Hustawka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Pub Hustawka? Podziel się wrażeniami!