“Pychota i Wino ”
Dobra Karma — recenzja

Dobra Karma
Nr 133 wśród 1 158 Restauracje (Wrocław)
Opis: Dobra Karma powstała w 2013 roku we Wrocławiu. Od 2017 roku zlokalizowana w malowniczej dzielnicy Stare Miasto, w sąsiedztwie Pl. Kościuszki i DH Renoma, niedaleko Narodowego Formu Muzyki, Opery Wrocławskiej, Teatru Capitol i Dworca Głównego. Dobra Karma to doznania dla ciała i ducha. W pięknym, minimalistycznie i stylowo urządzonym lokalu z olbrzymimi witrynami do dyspozycji Gości są 3 piętra. Dzięki miłej i życzliwej obsłudze poczujecie się jak w domu. Za kuchnię w dobrej karmie odpowiedzialna jest znana i nagradzana Szefowa Kuchni Monika Szewczuk (Kobieta Szef regionu 2017, nominacja do tytułu Kobieta Szef 2018 na całą Polskę, wg przewodnika Gault&Millau Polska). Kuchnia Szefowej jest bardzo zmysłowa, eksponuje piękne kompozycje dań i oryginalne, odważne połączenia smakowe. Menu jest autorskie i zmienia się zgodnie z panującym sezonem. Miłośnicy food&wine pairingu znajdą tu najlepsze wina z całego świata i bogatą ofertę lokalnych, dolnośląskich win, piw i cydrów.
Zrecenzowano 12 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo przujemna restauracja. Jedzenie doskonałe. Dodatkowo można posmakować niecodziennych specjałów. Ja zakochalam sie w sałatce z buraków z serem korycinskim. Znajomi chwalilo rowniez pizzę i topinabur. Dodatkowy plus szeroki wybór win z polskich winnic. Polecam szczególnie te z .Sandomierskich wiinic lub Doliny Baryczy.

Dziękujemy, Spryciara

Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Przyjscie tam to loteria, albo sie zostanie dobre jedzenie albo totalna klape, albo sie zostanie w miare dobrze obsluzonym albo sie wyjdzie ze zlym humorem. Mimo wszystko, za takie pieniadze dla watpliwej jakosci jedzenia i obslugi naprawde nie warto ryzykowac, zwlaszcza ze ciezko sie tam najesc.

1  Dziękujemy, lewytrampek
Zrecenzowano 5 lipca 2019

Odwiedziliśmy Dobrą Karmę z rodziną zachęceni dobrymi opiniami.
Na wstępie dowiedzieliśmy się, że mimo wczesnej pory (godzina 13)kilku pozycji z menu juz nie ma (np. frytki czy szparagi). Po złożeniu zamówienia okazało się, że w menu lunchowym skończył się łosoś, więc zaproponowano nam inną rybę na co się zgodziliśmy. Po długim oczekiwaniu jedzenie zostało podane jednak okazało się, że menu lunchowe pozostało bez zmian, natomiast danie z karty (!!!) zostało zmodyfikowane, a więc zamiast łososia z sosem teriyaki otrzymaliśmy dorsza w tym sosie oraz rozgotowane marchewki. Jednak to danie lunchowe (makaron z łososiem) okazało się największym nieporozumieniem. Mdłe, z rozgotowaną rybą i mrożonym groszkiem. Uważam, że wstyd podawać takie danie w restauracji. Wisienką na torcie było podanie jako ostatniego dania dziecku ( i na dodatek był to wrzący bulion).
Zdecydowanie nie polecam.

1  Dziękujemy, 189radekb
Zrecenzowano 5 lipca 2019

Bardzo miłe miejsce, bez wrzawy i tłumów. Zamówiony kurczak kukurydziany, tagliatelle z krewetkami, burger. Jedzenie bardzo dobre. Bardzo miła obsługa.

1  Dziękujemy, jarekd318
Zrecenzowano 23 czerwca 2019

Lokal to perełka położona nie w samym centrum szlaków turystycznych, ale zapewne dobrze znana tubylcom. Można wstąpić tu na lunch, kolację ze znajomymi lub żeby miło spędzić czas. Jest duży wybór smaków i kulinarnych niespodzianek. Potrawy wyglądają i smakują jak z konkursów kulinarnych. Tradycjonalista szukający domowego jedzonka może kręcić nosem, ale poszukiwacze smaków wyjdą stąd zadowoleni. Daję ocenę b. dobrą z tendencją ku celującej. Polecam do wypróbowania

1  Dziękujemy, stefan_frey

Dobra Karma — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Dobra Karma? Podziel się wrażeniami!