“Pizza dla Wszystkich”
Niezły Dym — recenzja

Niezły Dym
Nr 113 wśród 1 154 Restauracje (Wrocław)
Opis: Niezły Dym to projekt dobrze znanego wrocławskiego food trucka Happy Little Truck. Znajdziecie tu tradycyjną pizzę typu napoletana, na naturalnie dojrzewającym cieście na zakwasie, wypiekaną w szamotowym piecu opalanym drewnem. To prawdziwa świątynia pizzy - tradycyjnej, lekkiej, naturalnej i zdrowej. U nas poczujecie się jak u swoich dobrych znajomych :)
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Odwiedziłem lokal z przyjaciółmi. Każdy znalazł coś dla siebie, i zasmakował. Pizza z pieca zawsze smakuje lepiej. Luźna i przyjemna atmosfera sprawiła, że bardzo miło spędziliśmy czas. Polecam każdemu

Dziękujemy, L4510PDmateuszg

Zrecenzowano 11 sierpnia 2019

Pizza neapolitańska ma być jak wzorzec metra - wszędzie tak samo. Niezły Dym nie ma się czego wstydzić. Spróbowałem i się broni. Podobne można znaleść we włoskich pizzeriach. Parę rzeczy do poprawy: okropna polski knajpiany zwyczaj podawania małych buteleczek wody, żeby klient musiał zamówić jeszcze jedną - duże karafki są niedostępne. Poza tym - byliśmy, gdy temperatura na zewnątrz to +30. W środku - pewnie z 10 więcej. Inwestujemy w klimę :-)

Dziękujemy, Tomasz P
Zrecenzowano 25 czerwca 2019

Fajne miejsce w samym centrum miasta, na placu teatralnym. Niestety coś się popsuło. Super było gdy zamówienie składało się zamówienie zaraz przy wejściu. Odkąd pojawiła sie obsługa kelnerska cos się popsuło. Atmosfera jest taka sobie, jedzenie trzyma poziom. Pizza jest pyszna. Nie mniej klimatu nie ma.

Dziękujemy, Piotr S
Zrecenzowano 9 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajne miejsce, najlepsza pizza jaką jadłem w polsce i meeega sympatyczna obsługa. Spędziłem kilka miesięcy we Włoszech jedząc nieraz pyszną pizze. Ten smak w Niezlym Dymie przypomina mi ten świetny czas w Italii! Polecam wszystkim.

Dziękujemy, Bartek J
Zrecenzowano 22 maja 2019

Obsługa sympatyczna, lokal bardzo ładnie wyglada, czysto, no i pizza smaczna!, wybór też niezły napewno każdy coś znajdzie dla siebie . Warto zajrzeć !

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, naffiki

Niezły Dym — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Niezły Dym? Podziel się wrażeniami!