“Niedobre”
Bar Pierożek — recenzja

Bar Pierożek
Nr 324 wśród 1 152 Restauracje (Wrocław)
Zrecenzowano 4 września 2019

Bar samoobsługowy.
Zamówiliśmy pierogi z jagodami. Jedne były z jasnym ciastem, inne z ciemnym. Te z jasnym były z ciastem drożdżowym, niedobre. Z ciemnym ciastem były jak z gumy.
Pierogi były mrożone. Nie wiadomo kiedy robione.

Nie rozumiem jak można nazwać się pierogarnią i nie potrafić zrobić dobrych pierogów.

Personel opryskliwy.

1  Dziękujemy, Marakumba

Zrecenzowano 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsze pierogi jakie ostatnio jadłam! Każde z Nas zamówiło co innego i każdy był zadowolony!!! Polecam z czystym sumieniem naleśniki z serem, pierogi z ziemniakami i kapustą, pierogi z kapustą i grzybami, zielone kluski z parmezanem i masłem oraz oczywiście ŻUREK!!!

Dziękujemy, MartaP198904
Zrecenzowano 10 września 2018 z urządzeń przenośnych

Najlepsze pierogi we Wrocławiu
Idealne ciasto, wspaniałe w smaku i przystepna cena.
Czego chcieć więcej?

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Jasio B
Zrecenzowano 16 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Najlepsze pierogi we Wrocławiu.. niezapomniany smak. Super ceny.. wszystko świeże, bardzooo polecam.

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, Joannaaa_c
Zrecenzowano 9 września 2017

Jadłem w wielu pierogarniach ale Bar Pierożek króluje nad wszystkimi. Zdecydowanie najlepsze pierogi ruskie na świecie. Genialne ciasto, nie jest za twarde ani nie rozłazi się, zawsze idealne. Farsz doprawiony w sam raz, nie jest rozmemłane oraz nie czuć grudek. Kolejne pierogi na które należy zwrócić uwagę to pierogi z owocami. Szczególnie przypadły mi do gustu nadziewane jagodami. Ciasto nie jest takie zwyczajne, prawdopodobnie jest na drożdżach coś ala pampuchy. Jednak pomimo ciasta pulchnego pierogi zachowują odpowiedni stosunek ciasta/owoce. Genialne !!!

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, gracjan00

Bar Pierożek — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Bar Pierożek? Podziel się wrażeniami!