“Pysze jedzeonko”
Karczma Lwowska — recenzja

Karczma Lwowska
Nr 117 wśród 1 158 Restauracje (Wrocław)
Polecane, biorąc pod uwagę: Spotkania biznesowe, Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Zrecenzowano 1 września 2019

Obfita staropolska kuchnia! Duże porcje, panowie z kuchni wiedza co robia. Wraz z narzeczona jestemsy mega zadowoleni

Dziękujemy, TomaszD1306

Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo serdecznie polecam! Fantastyczny wystrój! Staropolskie dobre jedzenie, miła obsługa, znośne ceny!

Dziękujemy, 858bartoszg
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Świetne miejsce na uroczysty obiad rodzinny, jednak dla tych z zasobnym portfelem. Dania kuchni polskiej z golonką na czele, mięsem rozpływającym się w ustach, chłodnikiem i śledzikiem. Jednak na tym poziomie dania (tradycyjne, ale bez szału) , gdzie obiad dla 11 osób to wydatek rzędu 1400zł. są, jak na polskie realia zdecydowanie przeszacowane.

Dziękujemy, agnieszka k
Zrecenzowano 6 sierpnia 2019

Dziękujemy za miłą obsługę. Przyjemnie spędziliśmy u Was czas w gronie rodzinnym. Golonka z kapustą i grochem rewelacja - wciąż o niej myślę :-)
Do zobaczenia :-)

Dziękujemy, Piotr H
Zrecenzowano 6 sierpnia 2019

Jedzenie przepyszne, dosłownie rozpływające się w ustach. Sosik do klusek idealnie doprawiony, obsługa przemiła, chętnie doradzają a w dodatku nie musieliśmy długo czekać. Na pewno wrócimy do Karczmy Lwowskiej!

Dziękujemy, Lucyna B

Karczma Lwowska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Karczma Lwowska? Podziel się wrażeniami!