“Zakrętki w coli”
McDonald's — recenzja

McDonald's
Nr 858 wśród 1 152 Restauracje (Wrocław)
Zrecenzowano 2 września 2019

W dniu wczorajszym udaliśmy się do mcDonald's we Wrocławiu na ulice mińską 62
Zamowilismy bułki frytki i 3 colę bułki i frytki były zimne w dwóch napojach były zakrętki, Pan który tam pracuje poinformował nas że to z maszyny nikt nie zauważył że zakrętki odpadly, po za tym Pan siedzący za nami również miał zakrętke w napoju. Tak nie może być Pan menedżer i Pani zmiany wyruszają ramionami to była godzina około 21.17. Nie polecam.

Dziękujemy, Klaudia B

Zrecenzowano 27 czerwca 2018

tragiczna obsługa. facet który przyjmował moje zamówienie zamiast słuchac co mówie to nabijał to co chcial i rozmawiał z osoba stojaca nieopodal kasy. Brak kompetencji i szacunku dla innych. zamiast zielonej herbaty ice tea dostałam wrzatek do zaparzenia herbaty. poprosiłam o 4 cheesburgery a dostałam ich 7. dopiero jak wsiedlismy do auta i zaczelismy wszystko dzielic okazało sie ze jest tego za duzo. nawet nie powtórzył zamówienia. tragedia, nie skorzystam juz z tego miejsca i nikomu go nie polece. wiem ze wszedzie sa problemy z pracownikami ale bez przesady...

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, mysza316
Zrecenzowano 21 sierpnia 2016 z urządzeń przenośnych

Jedzenie tak jak w każdym McDonald's, obsługa czasami nie miła. Za małą cenę można się najeść. Polecam osobom które chcą szybko coś zjeść.

Termin wizyty: sierpień 2016
1  Dziękujemy, Andrzej W
Zrecenzowano 14 września 2016

Termin wizyty: maj 2016
Zrecenzowano 28 września 2017

Termin wizyty: grudzień 2016

McDonald's — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w McDonald's? Podziel się wrażeniami!